Szczawnica

“super lokal”
Jazz Bar — recenzja

Jazz Bar
Nr 4 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krótko i zwięźle:
pyszne jedzenie (obłędne sajgonki)
miła obsługa
ładne widoki

wnętrze pasujące raczej do klubu nocnego niż do baru z dobrym jedzeniem (zbyt ciemne), nie zachęca żebym tam przyszedł gdy nie będzie można siedzieć na zewnątrz

Dziękujemy, zwirooo

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Przepięknie odbudowany budynek w Parku Górnym. Idealne miejsce na kawkę lub piwko we dwoje w cudownym otoczeniu parku. Miejsce jest godne odwiedzenia choćby dla zobaczenia samego cudownie odrestaurowanego budynku oraz wystroju Jazz Baru. Niestety nie udało nam się trafić na żaden koncert, bo klimat wnętrza baru jest naprawdę niesamowity.

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, spokojne, bardzo przyjemna atmosfera. Przesympatyczna obsługa. Na przystawkę wspaniale Bao - zdecydowanie trzeba spróbować, dobre sajgonki z kaczką (ale bao lepsze). Pyszne kaszotto z buraków tak jak i czarny tagiatelle z serem halumi, bardzo dobre fish and chips - zarówno halibut jak i panierka. Ranem może nie do końca typowy ale zdecydowanie smaczny. Polecam domowe białe wino - pyszne.

1  Dziękujemy, monas620
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkiem podczas spaceru po górnym parku. Zaskoczyła nas uroda samego budynku, piękno lokalizacji a później rzut okiem w menu i jest Ramen co ni jak moim zdaniem nie pasuje do miejsca. No ale ja obok ramenu nie umiem obojętnie przejść. Zamówiłem z kurczakiem o gotowanymi jajami. Bardzo dobry, treściwy posiłek. Świetny wywar. Jedyne co można zmienić to zamiast normalnych jajek na twardo dać nitamago jak do ramenu przystało. Nasz synek wybiegał się na trawie, nie zdążył się znudzić zanim przyszło danie, a do tego dzielnie wcinał pałeczkami kluski i marchewki. Bardzo smaczne

Dziękujemy, drsomebody
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa niemrawa. Godzina oczewikania na 2 burgery, mimo że z kuchni wychodziły pojedyncze dania. Burgery kiepskie i suche, bułka zimna i w ogóle nie podpieczona. A szkoda. Bo dotąd było to nasze ulubione miejsce w Szczawnicy, z klientami na poziomie bez socjalu 500+ na wypadzie "sponsorowanym"...

Dziękujemy, prezes1983

Jazz Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Jazz Bar? Podziel się wrażeniami!