“Obiad w schronisku”

Schronisko Orlica - Restauracja
Nr 3 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Opis: Położone w malowniczej i zacisznej lokalizacji Schronisko Orlica, oprócz przepięknych widoków i przytulnych pokoi oferuje swoim gościom przepyszną kuchnię regionalną. Nieopodal oddalonej od obiektu o ok. 400 m końcowej przystani flisackiej, mieści się jedna z restauracji, którą polecamy odwiedzić, będąc w Szczawnicy. Serwuje się w niej wyborne dania charakterystyczne dla Pienin i Beskidu, które przygotowywane są według sprawdzonych góralskich przepisów. W menu znajdą Państwo również tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Na co dzień punkt gastronomiczny obsługuje zarówno indywidualnych gości schroniska, jak również wracające ze szlaku lub spływu grupy zorganizowane. Proponowane przez restaurację posiłki są przygotowywane na miejscu, wyłącznie z wysokiej jakości świeżych produktów.
Zrecenzowano 4 września 2019

Obiad w schronisku - duży wybór dań, co do ich smaku - określam jako poprawny, bez rewelacji. Pyszna szarlotka, fajne widoki z tarasu.

1  Dziękujemy, Joanna Z

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie, na posiłki czekaliśmy ok 25 min a kiedy nikt nie wyczytał naszego numerka poszliśmy zapytać czy posiłki są gotowe. Jak się okazało stały i czekały i chyba pani pomyliła numerki i nie wyczytała nas. Posiłek z niesmacznymi sałatkami zakończył się dolegliwościami żołądkowymi. Nie polecam turystom wybierającym się w dalszą podróż np do Czerwonego klasztoru.

Dziękujemy, jarek g
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 4 osobowa rodzina , do obiektu strome ,ale krótkie podejście, budynek ma swoje lata. Dania klasyczne czyli schabowe pierogi desery (ważne!mozna zamówić kawę z ekspresu) i pstrąg ... w niedziele i poniedziałek ten sam pstrąg kosztował 7 złotych drożej niż poprzedniego dnia...na pytanie dlaczego pstrąg wyglada tak samo a kosztuje drożej , dostałem informacje ze w niedziele Panie się pomyliły i dawały tego o 7 złotych droższego... słabe tłumaczenie. Ogólnie dania smaczne bez zarzutu ale bez fajerwerków.

Dziękujemy, dexterwb
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W trzech punktach:

1. Smacznie
2. Duże porcje
3. Niedrogo

Dodatkowo: nie ma tłumów. Czy trzeb czegoś więcej?

Dziękujemy, bytepl
Zrecenzowano 30 lipca 2019

po zejściu ze szlaku czekało na nas nie tylko pyszne jedzenie, ale i piękny widok z tarasu na dokładkę. wyprażany ser, pierogi ruskie i pierogi z bryndzą - wszystkie dania pyszne, surówki świeże i chrupiące. zimne słowackie piwo. ceny zwyczajne, czas oczekiwania normalny.
schronisko ogólnie robi bardzo przyjemne wrażenie, jest chyba po remoncie i wygląda bardzo estetycznie, kuchnia też najwyraźniej (przynajmniej w naszym przypadku) staje na wysokości zadania. polecamy :-)

Dziękujemy, Kasia B

Schronisko Orlica - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Orlica - Restauracja? Podziel się wrażeniami!