Szczawnica

“Super miejsce”
Eglander Caffe — recenzja

Eglander Caffe
Nr 10 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 4 września 2019

Super miejsce, pyszna kawa. Ciasta i pierogi świeże - wspaniałe smaki. Naleśniki - palce lizać. Przemiła obsługa, klimatyczny wystrój. Trzeba odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, Joanna Z

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na poranną kawę w Szczawnicy.Duży wybór kaw,ciast i deserów a wszystko podane fachowo i z uśmiechem na twarzy.Gorąco polecam

Dziękujemy, Joseph K
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym pobytem w Szczawnicy jest to miejsce które musimy odwiedzić. Pyszne ciasta, kawa, desery. Super klimat. Polecam

Dziękujemy, PiotrCzPro
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na przerwę,
Przepyszna kawa, właściwie podana, serwowana przez miłą obsługę
Gorąco polecam

Dziękujemy, mirosm
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna, przytulna knjpka do której jak tylko wejdziesz natychmiast marzysz o gorącej, gęstej czekoladzie ze skórką pomarańczy lub deserze lodowym. Zdecydowanie najlepsza kawa jaką zdarzyło mi się pić ostatnim razem. Serdecznie polecam nawet większej grupie znajomych, bo jest sporo miejsca.

Dziękujemy, 243michalinaz

Eglander Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Eglander Caffe? Podziel się wrażeniami!