“Polecam!”
Karczma u Madejów — recenzja

Karczma u Madejów
Nr 33 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)

Gorąco polecam Karczmę u Madejów. Wspaniały lokal, bardzo klimatyczny. Obsługa bardzo miła. Nie trzeba długo czekać na jedzenie, które jest pyszne. Przede wszystkim wszystko jest świeże, a filet którego zamówiłam, był idealnie przysmażony i chrupiący.

Dziękujemy, Anna Z

Lokal przyjemny, z kominkiem, ceny dość wysokie. Jedzenie zadowalającej jakości, duże porcje, jednak w mojej ocenie nie adekwatne do ceny. Na zdjęciach żurek, kwaśnica i pierogi pienińskie-wszystko godne polecenia. Bardzo miła obsługa, otrzymaliśmy dodatkowy poczęstunek w postaci nalewki.

Dziękujemy, wloczykij-joanna

Wiadomo jadłodajnia w dobrym miejscu , reklama kto nie odwiedził tego miejsca niesamowita , ale ciekawe czy zawitaki tam ponownie ;) raczej wątpie. Drogo jak za jedzenie odgrzewane . Jak masz wybór poszukaj sobie czegoś innego .

Dziękujemy, Tomek B
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówione 2 zupy, oscypek na gorąco, pierogi i kotlet z frytkami. Nie ma obsługi kelnerskiej wiec wołają przez mikrofon. Każde danie wychodziło osobno co 5 minut wiec trzeba co 5 minut podchodzić do baru. Uciążliwe jak się jest z dziećmi. Jedzenie poprawne ale drogie. Idą na masówkę. Porcja pierogów 20 zł za 10 sztuk.

Dziękujemy, Justyna K
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna karczma samoobsługowa. Oryginalne karty z menu i odbiór pod zapaloną lampą.Przepyszne ruskie pierogi okraszone bryndzą,które skradły mi serce. Lepszych w życiu nie jadłam. Niestety trochę drogie bo dwadzieścia kilka złotych za porcje, w innych karczmach można było zjeść nawet za 14,choć nie tak podane. Pyszna szarlotka na cieplo,placki ziemniaczane itd. Ale tu znów wysoka cena. Jednak jeśli ktoś nie szczędzi grosza to gorąco polecam!!! Pycha swojskie jedzenie w miłej góralskiej atmosferze !

Dziękujemy, Natalia B

Karczma u Madejów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma u Madejów? Podziel się wrażeniami!