Cudownie

Przepiękne miejsce,widoki zapierające dech w piersiach, będziemy wracać tak często jak to będzie... Przeczytaj więcej

Kasia K
Busko Zdrój, Polska
Niezapomniane

Dla mnie to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Nie chodzę dużo po górach, może dlatego... Przeczytaj więcej

bozena1517
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Magiczne miejsce. Jezioro pośrodku pięknych gór... Robi wrażenie. Warto iść te 9km w jedną stronę na nogach. Trafić w miejsce gdzie góry spotykają się z niebem i przeglądają się w lustrze wody. Poezja... Jedynie tę magię zakłócają niezliczeni turyści. Tłum na szlaku większy niż w centrum miasta. To samo pod schroniskiem. Do tego widok zmęczonych koni wożących do góry młodych leniwych ludzi (rozumiem starszych ludzi), a nawet i w dół niektórym się nie chciało... Dodam, że warto wybrać się na spacer niezbyt wymagającym szlakiem dookoła jeziora. Obejrzymy sobie wtedy wodospady i schronisko od innej strony. Jeśli mamy ochotę pójść dalej to polecam skręcić na szlak do Czarnego Stawu pod Rysami. Wejście jak dla mnie strome, ale dla chcącego nie ma nic trudnego.

Dziękujemy, oczku
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tłumy ludzi, każdy chce zobaczyć, jest Coś w tym pięknym miejscu... Dla niektórych to koniec wędrówki, dla niektórych brama na szczyty nie tylko swoich możliwości. Miejsce gdzie każdy powinien usiąść i krytycznie popatrzeć na siebie!

2  Dziękujemy, BroniCikacz
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Mieliśmy szczęście, gdyż podczas zaplanowanej wycieczki początkowo padał deszcz... co umożliwiło spokojne zaprkowanie i brak tłoku na szlaku. Po kilkudziesięciu minutach aura stała się bardziej przyjazna i ruch się nasilił. Wybraliśmy się w składzie 2+2 (dzieci 5 i 10 lat). W obie strony (góra dół) szliśmy pieszo! Oczywiście 5cio latek musiał często "jechać na barana", co jednak było do przejścia. Gdy wyszło słonko widoki na prawdę stały na światowym poziomie! Polskie Góry, zieleń, jeleń wylegujący się w trawie, pstrągi w morskim oku...nie da się opisać słowami...Oczywiście moża wziąć FASIĄGA, jedna osobiście wolę podróżować na własnych nogach (17km!)! nie jestem fanem Zakopanego i Mosrskiego Oka ze wzgl. na wieczny tłok i problemy z komunikacją, jednak warto odziwedzić te miejsca choćby raz w życiu...Polecam!

1  Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lipcowy dzien wakacje postanowilismy wybrac sie na spacer nad Morskie Oko.
Pogoda wymarzona temperatura okolo 20st C lekkie zachmurzenie jednym slowem luks :)
Trasa ogolnie spoko. Widoki bardzo ladne niektore nawet zapieraly dech w piersi. Spacer trwal okolo 2 godz 30 min bez pospiechu.
Szkoda tylko ze tak urokliwe miejsce jest zepsute asfaltowa droga. Asfalt w srodku gor... Asfalt w srodku lasu ... a gdyby tak tylko sciezka utwardzona wybrukowana dla starszych osob lub rodzicow z maluchami w wozkach, a reszta po kamieniach ...
I te wozy pelne leniwych turystow :)
No, ale Morski Oko zaliczone bedzie na fb.
To ze zmęczone konie zawiozly leniwą du... to juz nikogo nie interesuje. Konie na zasluzona emeryture.
Cena za parking 30zl za parkowani na poboczu drogi w lesie auto za autem jak sledzie. Dla porownania parkingi przy Dolinie Koscieliskiej 15zl teren ogrodzony.
Ilosc toalet zdecydowanie za mala i wydaje mi sie ze przy takiej ilosci turystow z calego swiata wypadaloby zadbac troche o ich czystosc. Kompletny brak koszy na smiecie no, ale to chyba ze wzgledu na zwierzeta.
Ogolnie fajna wycieczka.

Dziękujemy, Jarek L
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam morskie oko zimą, nie ma tłumów w przeciwieństwie do lata⛰. Bardzo przyjemny spacer :))

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, kubaole