Dolina w sezonie - niekoniecznie, sąsiedztwo doliny - tak

Dolina Kościeliska to w sezonie zatłoczony trakt spacerowy. Widoki piękne, ale mnie osobiście takie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
monikasaa
Zielona Góra, Polska
Jesienny ciepły spacer

Pomimo przyjazdu o 13 w niedzielę znaleźliśmy bez problemu miejsce parkingowe zaraz przy wejściu do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
681kacperh
Gliwice, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Trasa łatwa z pięknymi widokami na góry i potoki po obu stronach drogi. Na końcu Hala Ornak ze schroniskiem. Ok 6 km drogi.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, magdam109
Zrecenzowano: 4 września 2019

Trasa łatwa, a w dodatku malownicza i piękna. Idealna dla rodzin z małymi dziećmi, bez problemu można wybrać się z wózkiem. A szarlotka w schronisku przepyszna :)

Dziękujemy, lilenci
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Polecam wszystkim starym młodym i dzieciom. Łatwa do pokonania dla każdego. Ceny wstępu bardzo przyzwoite, jedynie pani w bacówce troszkę mało sympatyczna, co z kolei nadrabia za nią wspaniały wędzony oscypek za 2,5 zl. Polecam przejść dolinę , nie przejechać dorożką.

1  Dziękujemy, brzeszczanin
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

O ile cała trasa niejest jakoś wybitnie zła, to tego barana co napisał że można tam wejść z wózkiem, to bym wziął i powiesił. Droga dla wózka z dzieckiem jest fatalna, w większej części będziecie kląć że zdecydowaliście się na tą wycieczkę.

Dziękujemy, Wrx92
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Dolina Kościelisko to dobre miejsce na spacer ale za dużo pięknych widoków nie ma, spodziewaliśmy się czegoś innego gdyż dolina chochołowska zdecydowania ładniejsza i rozmaita. Po drodze do doliny kościeliskiej można zobaczyć kilka jaskiń ale dojście do nich jest czasem ciężkie i nie dla wszystkich. A największe zdzierstwo do parking obok ceny wąchają się od 30-15 zł.

Dziękujemy, 558magdap