Tatrzański Park Narodowy
Dolina w sezonie - niekoniecznie, sąsiedztwo doliny - tak

Dolina Kościeliska to w sezonie zatłoczony trakt spacerowy. Widoki piękne, ale mnie osobiście takie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
monikasaa
Zielona Góra, Polska
Jesienny ciepły spacer

Pomimo przyjazdu o 13 w niedzielę znaleźliśmy bez problemu miejsce parkingowe zaraz przy wejściu do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
681kacperh
Gliwice, Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Polecam wszystkim starym młodym i dzieciom. Łatwa do pokonania dla każdego. Ceny wstępu bardzo przyzwoite, jedynie pani w bacówce troszkę mało sympatyczna, co z kolei nadrabia za nią wspaniały wędzony oscypek za 2,5 zl. Polecam przejść dolinę , nie przejechać dorożką.

1  Dziękujemy, brzeszczanin
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

O ile cała trasa niejest jakoś wybitnie zła, to tego barana co napisał że można tam wejść z wózkiem, to bym wziął i powiesił. Droga dla wózka z dzieckiem jest fatalna, w większej części będziecie kląć że zdecydowaliście się na tą wycieczkę.

Dziękujemy, Wrx92
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Dolina Kościelisko to dobre miejsce na spacer ale za dużo pięknych widoków nie ma, spodziewaliśmy się czegoś innego gdyż dolina chochołowska zdecydowania ładniejsza i rozmaita. Po drodze do doliny kościeliskiej można zobaczyć kilka jaskiń ale dojście do nich jest czasem ciężkie i nie dla wszystkich. A największe zdzierstwo do parking obok ceny wąchają się od 30-15 zł.

Dziękujemy, 558magdap
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dolina urocza o każdej porze roku, nawet z wakacyjnym tlumami ludzi. Każdy znajdzie coś dla siebie: piękne widoki, miejsce spacerowe lub wypadowe na wycieczki w wyższe partie gór. I jaskinie o różnym stopniu trudności. Mroźna - przereklamowanya atrakcja tatrzanska ciekawa dla tych którzy pierwszy raz zwiedzają podziemia tatrzańskie. Smocza jama - jaskinia mogaca dostarczyć trochę emocji, zwłaszcza młodszym turystom. I wreszcie jaskinie o duzym stopniu trudnosci/ekspozycji takie jak Raptawicka i Mylna.

Dziękujemy, Grazynka_9
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny szlak z poeknymi widokami na gory. Mozna wejsc do Jaskini Mroznej temp. ok 6st celcjusza my bylismy latem na krotkich spodenkach i nie bylo zimno.

Dziękujemy, skiper78