Kazimierz Dolny

“Polecam wszystko naprawdę ok!!!!”

Restauracja Stara Łaźnia
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło spędzony wieczór w czwórkę którego dopełnieniem stała się kolacja w Łaźni. Świetny śledź jako przystawka do wódeczki znakomita wątróbka z jabłkami flaczki po warszawsku pstrąg z grila oraz klopsiki cielęce do tego znakomite prosseco dobre piwko zwierzyniec oraz przesympatyczna obsługa kelnerska w pełni profesjonalna na koniec miłe zaskoczenie niewysoki rachunek oraz niespodzianka w postaci kieliszeczka własnej nalewki gratis dla każdego!!! Szczerze polecam!!!

Dziękujemy, przemys_awk81

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie fatalne, niewielka porcja, brak smaku, a cena powala na kolana. Jedynym plusem tego miejsca jest miła obsługa.

1  Dziękujemy, gabrielabU8845DN
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim ładne, klimatyczne miejsce. Bardzo czysto, obrusy jakby dopiero wyciągnięte z magla. Sztućce podawane w białych rękawiczkach. Przed daniem czekadełko w postaci twarożku z lazurem i pieczywo. Dania jakie zamówiliśmy były baaardzo dobre, wyśmienite ziemniaki z zsiadłym mlekiem. Mały minus za klasykę włoskiego menu czyli spaghetti bolognese.Mojemu synowi, który przepada za tym daniem... nie odpowiadało. Mąż spróbował i niestety też się nie zachwycił. Obsługa reagowała na wszystkie prośby, chociażby zmniejszenia nawiewu klimatyzacji /bo w obu salach było dość zimno/ czy informacje o skład produktów. Miło spędziliśmy czas, smacznie zjedliśmy. Napewno wrócimy...

Dziękujemy, KasiaKola
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Posiłki-przepyszne, cena-ok, obsługa na wysokim poziomie, wnętrze klimatyczne. Na pewno tam wrócimy:)
jeden minus-bardzo długie oczekiwanie na posiłek.

Dziękujemy, Alicjaw80
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Przepyszne dania z cielęciny, przyjazna i szybka obsługa, interesujący klimat - czegóż chcieć więcej? Polecam!

Dziękujemy, enyar

Restauracja Stara Łaźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Łaźnia? Podziel się wrażeniami!