“Bardzo smaczny obiad”

Restauracja Stara Łaźnia
Zrecenzowano 4 listopada 2018

Odwiedziliśmy restaurację bez rezerwacji, ale mimo pełnej sali obsłudze udało się zorganizować nam na szybko stolik, to ogromy plus. Oryginalne "międzynarodowe" menu. Mój wybór padł na wyborne flaki po warszawsku i bardzo dobre zrazy po nelsońsku.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ryszard_Ochodzki

Zrecenzowano 4 listopada 2018

Fajne miejsce, które warto odwiedzić chociażby po to, aby obejrzeć wystrój filmowy, dla smakoszy flaczków polecam ten lokal, tam flaczki w wielu odsłonach - pyszne. Bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, edytab10
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce dość drogie i w zasadzie dość eleganckie. Menu dość wyszukane i jeśli się dobrze trafi jedzenie smaczne jak choćby zupa soljanka. Niestety grzybowa dość paskudna, dania z ryb także nierówne: sandacz z sosem w porach miał dobry sos, który nie do końca był w stanie ukryć źle przyrządzoną, zbyt suchą rybę, z kolei solą z krewetkami byłaby wyśmienita gdyby nie sam sos..

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Katarzyna Barba... S
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, smaczne dania chociaż barszczyk mogłyby być bardziej doprawiony przyjemny ogródek letni

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, tomaszwapinski
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zaglądamy tu dość często. Osobiście polecam rosół, pstrąga i naleśniki. Ostatnio urzekł mnie też chłodnik litewski i sałatka (specjalność kucharza Sławka). Zawsze miło, pysznie, do syta a do tego stylowe wnętrza i obsługa z wysoką kulturą. Cóż chcieć więcej? Może wieczornego kina w plenerze które oferuje ten lokal w letnie weekendy, lampki wina lub grzańca. Przyjdźcie i sami oceńcie

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Kinga M

Restauracja Stara Łaźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Łaźnia? Podziel się wrażeniami!