“ocena batumi”
Batumi — recenzja

Batumi
Zrecenzowano 2 października 2018

nie mają pojęcia o Gruzińskiej kuchni, czinkali- surowe i bardzo grube ciasto w środku trochę zbitego i suchego mięsa,Lawasz to następna porażka,tego co podali nie da się jeść i jak za taki badziew bardzo drogo!!!!!!!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, _piekielko15

Zrecenzowano 1 września 2018

Czytaliśmy recenzje, ale daliśmy szansę.... BŁĄD!!!! Gruzińska to jest tylko nazwa. Baaardzo długi czas oczekiwania. Chinkali z chinkali nie ma nic współnego- trzy wielgachne pierogi z rozmoczonym puree ziemniaczanym w środku, bez odrobiny przypraw. Miska gruzina jako tako- można jeść jeżeli się jest bardzo głodnym.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Beata A
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonałe gruzińskie jedzenie,obsługa przesympatyczna, chętnie będziemy wracać. Polecamy wszystkim preferującym te smaki!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, joanna s
Zrecenzowano 11 czerwca 2018

Od dawna miałem ochotę na konsumpcję w tym lokalu ze wzg.na liczne pozytywne opinie na jego temat.Nie dane mi było w roku zeszłym,gdyż brak możliwości płacenia kartą mi to uniemozliwił.Tym razem mieliśmy gotówkę.Chociaż kartą nadal płacić nie można.Domyślam się dlaczego,skoro rachunki pisane są odręcznie i jest brak fiskalizacji.Chociaż może i ona istnieje ale nie dla Klienta.Terminal by wymógł tę procedurę,a tak...;)
Przejdę jednak do meritum.Lokal sympatyczny.Obsługa rownież.Czas oczekiwania taki,ze można śmiało oczekiwać kulinarnych fajerwerków.Wrazenie to pozostaje utrwalone wygladem podanych potraw.Smacznie spozierają z talerza gruzińskie specyjały i do tego dobrze pachną.I....tyle niestety.Zamówilismy kupdari-rodzaj placka z ciasta drozdzowego nadziewanego mięsem oraz blinczyki-naleśniki z farszem mięsnym.Do każdego dania podano smaczną salsę a do blinczyków zestaw dodatków(pomidory,marchewka z aromatyczną pastą oraz ciekawe buraczki).Ja zażyczyłem sobie coś do "doostrzenia" tematu,gdyż lubię.Dostałem nawet pikantną pastę(dobra choć za słona) oraz gruzińskią przyprawę-mieszankę,bardzo aromatyczną i pewnie bym ją pochwalił,ale ilośc soli mi to uniemozliwia.Dobrze,ze w ogóle poprosiłem o jakieś przyprawy,gdyż potrawy były prawie wcale nie doprawione.Do tego odnieśliśmy wrażenie,ze farsz w obu daniach jest tożsamy.Zadziwiła mnie obecność w obu farszach siekanego jajka na twardo chociaż specjalnie wybierałem z menu pozycje bezjajeczne gdyż nie znoszę jajek.Byłem zmuszony większe kawałki wygrzebywać a przy mniejszych zamykać oczy aby nie widzieć,co jem.Kupdari było za suche,dławiące.Ciężko było to zjeść bez jakiegoś popychacza w postaci sosu.Wspomnianej salsy było mikro w malutkim kieliszku(plastikowym).Jedno kupdari więc zostało w większej części na talerzu,co chyba wzbudziło zainteresowanie przedstawicielki kuchni,która ciekawie wychynęła na zewnatrz mierząc nas wzrokiem.Zwykle w takich wypadkach sprawiam problem obsłudze swym niezadowoleniem.Tym razem jednak odwiodła mnie od tego skutecznie obecna obok płeć piękna.Wypada mi zaznaczyć jeszcze jeden minus w Batumi.Brak serwetek na stolikach.Jeśli chodzi o mnie,to lubię sobie z nich skorzystać gdy jedząc coś ostrego się zasmarkam i oczy mi zakaprawieją lub chcę wypluć kawałek jajka,ktorego miało nie być A JEST.Podsumowując- dobre dodatki,pasta oraz salsa,to za mało abym tam wrócił.Do tego jejeczna "niespodzianka", o której w menu sza.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, tomsam1968
Zrecenzowano 16 listopada 2017

Jak najbardziej polecam tę restaurację. Bardzo dobra Gruzińska kuchnia, ceny standardowe. Bardzo kameralne wnętrze i miła obsługa. Wizyta w styczniu 2015r.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, bylemtowiem

Batumi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Batumi? Podziel się wrażeniami!