“Stolik piwkowy”
Podcienia — recenzja

Podcienia
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Szczerze polecamy!
Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła szczególnie kelnerka na którą trafiłyśmy! Spedziłysmy tu większość dnia szczególnie polecamy Panią Klaudię która stała za barem :)

Dziękujemy, Olaaaa123456789

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z uwagi na ograniczoną możliwość poruszania (starsza osoba), usiedliśmy w tzw. pierwszym wolnym miejscu, po sprawdzeniu opinii na Tripadvisor byliśmy sceptycznie nastawieni, ale z uwagi na ogromną ilość ludzi w Kazimierzu (niedziela i okres wakacyjny) postanowiliśmy zaryzykować. W naszej opinii wszystko co zamówiliśmy było świeże i bardzo dobre- placuszki z cukinii ze śmietaną, pizza, 2x sałatka, czas oczekiwania rzeczywiście był bardzo długi, ale nie dziwi to w związku z naprawdę dużym i ciągłym obłożeniem. Także my polecamy! Wręcz negatywne opinie są dla nas nie do końca zrozumiałe

Dziękujemy, maluczkin
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Do lokalu trafiłam przypadkiem i spodziewałam się typowej restauracji w centrum miasta: pójście na łatwiznę, mrożone rzeczy słabej jakości, bo w dobrej lokalizacji klienci są zawsze. Dawno nic mnie tak nie zaskoczyło. Pyszne jedzenie, ładnie podane, w którym czuje się dobre produkty, które przede wszystkim są świeże. Jednak nie to najbardziej mnie urzekło, ale cudowna była atmosfera i przemili właściciele, którzy tworzą klimat tego miejsca. Z całego serca polecam!

Dziękujemy, Monika G
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zamawiając spaghetti bolognese nie przeczuwaliśmy że spotka nas zaszczyt rozmowy z właścicielem lokalu. W zasadzie należałoby napisać przez wielkie W, bo zaszczyt był to niewymowny. Do brzegu... w jednej z porcji znaleźliśmy mało apetyczny, dobrze wygotowany włos. Po tym jak dowiedzieliśmy się, że sami sobie go tam wytrzepaliśmy (jest szansa że na scenie politycznej buduje się nowa frakcja która zaszczepia posiłki podrzuconymi włosami i wszystkie one lądują w posiłkach wydawanych przez kuchnię pana Włos-ciciela) nerwowo dydląc ekspres rozpiętej kurtki, odjął od rachunku porcję z włosem. Oczywiście reszta porcji gotowała się bez włosa, w sumie ta z włosem też, bo przecież sami go tam wrzuciliśmy...
Reasumując rozmowa mega słaba, tak jak jedzenie. NIE POLECAMY!!!
P.S.
Piwo belgijskie dobre lecz cena 13 PLN za 0,33 L to chyba skutek zwrotów za błędy kuchni, w Łodzi za dużo lepsze rzemieślnicze piwa z Belgii 0,5 max 16 PLN.
Na posiłki czekaliśmy powyżej 30 min. Mogłoby się wydawać że kuchnia czekała, aż osobie wrzucającej włosy, włos odrośnie.
Wychodząc poza rynek można zjeść o wiele smaczniej.
Sugerujemy omijać szerokim łukiem.
W całym Kazimierzu, nie szukajcie miejsc do picia i jedzenia po 23:00 nie ma niczego

Dziękujemy, soute82
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Siedzimy przy stole i czekamy 10-15 min. Aż ktoś podejdzie przyjąć zamówienie cały czas nas omijano siedzieliśmy na dworzu przy drzwiach

Dziękujemy, 05ignacyB

Podcienia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Podcienia? Podziel się wrażeniami!