“Niewidoczni Klienci”
Podcienia — recenzja

Podcienia
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

30 min czekania i nic. Panie Kelnerki z pewnością do perfekcji dopracowały unikanie wzrokiem Gości. Podczas naszego pobytu sporo Klientów wychodziło nie doczekując możliwości zamówienia posiłku. Po raz pierwszy na TA - zdecydowanie nie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, m_rcins

Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze utrzymane w ciepłej tonacji kolorystycznej i drewnie. Obsługa profesjonalna i sympatyczna a jedzenie jak w domu. Polecamy na spokojną kolację i dyskretne rozmowy wszystkim parom.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, SandM-Memories
Zrecenzowano 12 października 2018 z urządzeń przenośnych

Do Podcieni zaglądamy co roku od kilku lat,do tej pory były stałym punktem corocznych wypadów do Kazimierza,lecz chyba był to ostatni raz.Nie wiem co się stało,ale kuchnia jest okropna! Pizza jakby rozmrożona,cieknąca,masakra.Flaki i Żurek wogóle bez smaku,jakby tylko woda z solą.Kurczak w sałatce taki przesuszony że aż twardy,nie szło ugryźć.Wrócilismy za dwa dni myśląc że moze coś się zmieniło,przezornie wzięliśmy tylko pizzę,lecz znów się zawiedliśmy.To miejsce zeszło na psy,tylko piwo Grimbergen się nie zmieniło,jest pyszne jak zawsze no i oczywiście herbatki owocowe.Co prawda obsługa ok,lecz to nie wynagrodzi tego niesmaku który pozostał.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, _wiktoria_polakowska
Zrecenzowano 3 października 2018

W środku bardzo klimatycznie i ciepło, knajpa ma swój letni ogródek wychodzący na Rynek. Miło zasiąść tu na małe co nie co.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, patiria
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze upieczony pstrąg, przypieczona skórka, a wewnątrz nie suchy. Także placki z cukinii bardzo smaczne. Na każdym talerzu miks sałat polanych sosem balsamicznym, nie pasuje i niesmaczne, za to minus. Wybór piwa jest, smaczne. Lokalizacja super.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 166justynag

Podcienia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Podcienia? Podziel się wrażeniami!