“Bardzo dobra restauracja w bardzo dobrym hotelu.”
GROTA Bochotnicka — recenzja

GROTA Bochotnicka
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Zamawiając pokój w hotelu Grota Bochotnicka nie zwróciłem uwagi na to, że znajduje się on w Bochotnicy, a nie w oddalonym o 3 kilometry Kazimierzu. Jak się później okazało moja pomyłka spowodowała, że zamieszkaliśmy w bardzo ładnym hotelu. Pokój z klimatyzacją (bardzo dobrą i sprawną) był bardzo ładny. Nie można mieć żadnych zastrzeżeń do wyposażenia i czystości. Podobnie rzecz ma się ze znajdującą się przy nim łazienką, chociaż moim zdaniem trochę brakuje w niej wieszaków na ręczniki (przy kabinie prysznicowej). Bardzo dobra jest również restauracja znajdująca się w hotelu. Obsługa bardzo miła, a posiłki smaczne i w dobrej cenie. My zjedliśmy policzki wieprzowe oraz polędwiczki i dania te polecamy. Śniadania wliczone w cenę pokoju podawane są w formie stołu szwedzkiego. Mimo, że podczas podróży spotkałem się już z bogatszym stołem szwedzkim, to na ten w Grocie Bochotnickiej w żadnym wypadku nie można narzekać, bo każdy znajdzie na nim coś dla siebie.
Na koniec muszę przyznać, że położenie hotelu w odległości 3 km od Kazimierza nie stanowi żadnego problemu, bo prawie spod hotelu co chwilę odjeżdżają busy i po 5 minutach jazdy wysiadamy przy starym rynku w Kazimierzu.
Polecam.

Dziękujemy, tomekil45

Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem wyjeżdżając z Kazimierza. Jedzenie klasyczne, polskie, dość tanio. Za tą cenę warto. Polecamy

Dziękujemy, Ewa C
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra baza wypadowa. Pokój sterylnie czysty, klimatyzowany. Komplet ręczników, prysznic z deszczownicą, cicho i spokojnie. Śniadania "szwecki stół" wystarczająco obfite. Polecam.

Dziękujemy, KlientSenior
Zrecenzowano 2 maja 2018

W Bochotnickiej Grocie znaleźliśmy się trochę przypadkiem. Byliśmy po dość długiej wycieczce pieszej i chcieliśmy odpocząć. Była sobota, Pani przed lokalem szykowała dekorację na przyjęcie weselne. Grzecznie zapytaliśmy czy jest szansa na obiad, grzecznie dostaliśmy informację, żeby zapytać w lokalu. Tak też uczyniliśmy i dostaliśmy odpowiedź, że jeszcze jest możliwość zjedzenia obiadu. Usadziliśmy sie w bardzo ładnej części restauracyjnej. Wybraliśmy z menu klasyki polskiej kuchni. Ja postawiłam na rosół i pierogi ruskie, a mój mąż na żur i kotleta schabowego. Szybko dostaliśmy dania. Zupy domowe, dania główne również. Kotlet mojego męża był ogromny. Ja moich 9 pierogów nie dałam rady zjeść. Dodam, że w restauracji ceny są bardzo przystępne. Można się najeść i nie przepłacić. Polecam.

2  Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 6 września 2017

Wspaniały stosunek jakości do ceny. Dobry, czysty i wygodny hotel. Restauracja ze świeżym, niebanalnym, tanim i dobrym jedzeniem. Pełna wygoda, taniej i bez "zmyłek" jakie mają niektórzy z hotelarzy w Kazimierzu Dolnym. Chcesz uciec od zgiełku i mieć blisko do okolicznych atrakcji - to zdecydowanie polecam. Blisko do Puław, Kazimierz Dolnego i Nałęczowa.

Dziękujemy, Tomasz J

GROTA Bochotnicka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w GROTA Bochotnicka? Podziel się wrażeniami!