Kazimierz Dolny
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Pięknie odrestaurowany stary spichlerz dostosowany do pobytu rodzin z dziećmi - duży plus za pokoje typu apartamenty dwa pokoje z dwoma łazienkami połączone razem. Goscinny personel. Niezapomniane i oryginalne wrażenie robi fototapeta Kazimierza na ścianach, co pozwala wczuć się w klimat Kazimierza. Wymagającym brakować będzie codziennej, standardowej obsługi hotelowej w zakresie wymiany ręczników, czy uzupełnienia wody lub wyposażenia w postaci małej chłodziarki w pokoju.

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Pobyt super. Jeden pokój składajacy się z dwóch pomieszczeń, z dwoma łazienkami i telewizorami. Cisza, spokój, wszędzie czyściutko, zestaw kosmetyków, czajnik. Śniadanie też na duży plus. Trochę z boku od centrum, ale to uważam również na plus. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na wyższych piętrach z możłiwością widoku na Wisłę
Dziękujemy, Cezar732
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Raczej na spokojny rodzinny pobyt. Pokoje przestronne i czyste. Minus za brak lodówki w pokoju. Niektóre pokoje mają maleńkie okienka przez co są ciemne. Ale są tez pokoje z balkonami - warto przy rezerwacji zwrócić na to uwagę.
Obsługa hotelowa dostępna całą dobę, bardzo miła i pomocna.
W hotelu znajduje się też kącik zabaw dla dzieci oraz stół bilardowy (korzystanie wieczorem raczej nie wskazane ponieważ znajduje się na korytarzu i może zagłuszać spokój innych gości).
Hotel położony jest dość daleko od centrum. Dla nas nie stanowiło to problemu ale warto to podkreślić bo nie każdy lubi długie spacery.
Restauracja hotelowa serwuje jedynie śniadania - szwedzki stół - smaczne.

Bardzo duży plus za akceptację zwierząt.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, She1984
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przyjemny dość skromny. Smaczne śniadania i miła obsługa. W hotelu jest cicho i spokojnie. Pokoje są czyste. Zajmowaliśmy apartament z dwoma łazienkami, sypialnią i pokojem dziennym. Wystrój stosowany i nowoczesny. Jedyny minus to maleńkie okna więc pokój był dość ciemny. Hotel jest oddalony od rynku o jakieś 700 m. Mam zależało na bliskości z Hotelem Kazimierz gdzie byliśmy na konferencji. To dobre miejsce, polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, karolinab866
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Miła i uczynna obsługa. Przestronny pokój. Przytulna i klimatyczna aranżacja wnętrz. Śniadania urozmaicone. Pyszne obiadokolacje. Wygodny parking. Ceny adekwatne. Hotel położony z dala od rynku, w pobliżu stacji narciarskiej (nieco ponad 1 km).

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Anzelmik