Zrecenzowano: 17 stycznia 2018

Byłem przejazdem z dziewczyną w Kazimierzu w willi Ahava. Zostaliśmy mile przywitani przez właścicielkę. DObre warunki dla pary, blisko rynku, miejsce parkingowe dostępne. Ogólnie miejsce godne polecenia.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, czesckamil
Zrecenzowano: 4 czerwca 2017

Willa położona jest niedaleko rynku ale na tyle odlegle, że można spokojnie przespać noce w najbardziej gwarnych terminach. Przesympatyczna pani właścicielka, bardzo ładnie urządzone pokoje i bliskość kazimierskich atrakcji daje ogromny plus tej miejscówce. W ogrodzie egzotyczne drzewo :-) Chcieliśmy odpocząć po traumatycznych wydarzeniach rodzinnych i się to udało. Nie musieliśmy się martwić ani brudem, ani zamkniętymi drzwiami, ani hałasem, ani brakiem miejsca na parkingu. Wszystko było wspaniałe. Do dyspozycji mieliśmy także taras. W niedalekiej okolicy także apteka, przychodnia, sklepy i oczywiście centrum Kazimierza.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dojazd autem jest przez mostek przy wypożyczalni. Najlepiej przejechać to miejsce w google maps.
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Ilona Ł
Zrecenzowano: 3 maja 2017

Miejsce urokliwe, a nocleg super, w dodatku w romantycznej wersji. Prawie w samym centrum miasteczka, niedaleko od rynku i atrakcji Kazimierza, w ciszy, spokoju. Obsługa miła, parking na miejscu. Budynek odnowiony.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, jarpawel
Zrecenzowano: 23 września 2016 z urządzeń przenośnych

Stylistyka wnętrz specyficzna jednak co najważniejsze czysto, przyzwoity standard, czajnik i lodówka w każdym pokoju, plus wszystkie potrzebne sprzęty. Miałyśmy świetny widok z balkonu, na zieleń, wiec cisza i spokój obsługa profesjonalna i sympatyczna

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, mariolac987
Zrecenzowano: 21 września 2016

Napisze w dwóch słowach - GORĄCO POLECAM.
Na plus:
- położenie w centrum
- duży parking
- stylowe pokoje (czuć fajny klimat)
- wyposażenie pokoju (włącznie z lodówką)
- czyściutko
- pomocna obsługa
- możliwość jazdy autem terenowym lub quadem
- dobra cena

Dla nas bajka i na pewno wrócimy...

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, maciekmisiura