Kazimierz Dolny

Zielona Tawerna
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Do Zielonej zaglądam od 2003 roku. Znak firmowy - czyli bardzo dobra kuchnia jest tam od zawsze i to się nie zmienia. Nie zmienia się także wnętrze. Rozumiem - Kazimierz, klimat itp. Ale jedzenie na bujającym się stole, skrzypiącym krześle jest średnią przyjemnością. Nie mówiąc o stołach, które w ogrodzie ustawione są na pochyłym terenie i średni wygodnie się siedzi... Wracamy do tematu - jedyne co się zmienia, to ceny. Popularne kotlety mielone - 44pln, herbata zimowa - 22zł, rosół 16pln, pierogi 32zł...

Obsługa kelnerska z roku na rok coraz bardziej chyba wypalona. Zabawki w dla dzieciaków tak brudne, że lepiej ich nie dotykać. Karta menu - zużyta, pozaginane strony, spięta na TRYTKI ;)))

Równia pochyła.

Tak, ja wiem że cenami selekcjonują tych, którzy przy jednym piwie za 5zł by chcieli siedzieć pół dnia, ale nich do cen dorównuje jakość obsługi i wnętrza.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, r-bike

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

„Zielona Tawerna”, super miejsce - dom z ogrodem na trasie nad Wisłę i do sal kinowych „Dwa brzegi”. Jedzenie super, dla kogoś kto lubi mieszaninę kuchni Polskiej i może trochę Włoskiej a także wszystkich innych z których pojedyńcze potrawy zostały wybrane. Dwie małe uwagi: ceny Warszawskie - może dla tego, że blisko Warszawy:) Obsługa, trochę za mało skupiona na klientach, oczywiście za bardzo na sobie...

"Green Tavern", a great place - a house with a garden on the route to the Vistula River and to the cinema "Two banks". Food great, for someone who likes a mixture of Polish and maybe some Italian cuisine as well as all other dishes from which individual dishes have been selected. Two small notes: Warsaw prices - maybe for the fact that it is close to Warsaw :) Service, a little too focused on customers...

JC

Dziękujemy, jclapinski
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, obsługa przemiła.
Pierś z kurczaka w kurkach znakomita, zupa kurkowa bardzo dobrze doprawiona.
Obsługa uśmiechnięta.
Miło tu wracać!

Dziękujemy, marcinyan
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

„Jest takie miejsce..” w którym od kilku lat będąc w Kazimierzu stołowaliśmy się. Za jednym wyjątkiem jedzenie było bardzo dobre ale ceny bardzo wysokie... W tym roku coś poszło nie tak. Bardzo nie tak.. Już nie można przymknąć oka na podwójne ceny, ponieważ konkurencja w Kazimierzu i okolicach nie śpi. Dosłownie. Na przestrzeni ostatnich 5 lat sporo restauracji otworzyło się i zadomowiło na dobre :) ceny w Tawernie - rosół za 20 zł, latte za 16, pierogi za 32.. ? raczej już nie przejdzie, co widać w porze obiadowej - puste stoliki w pięknym ogrodzie.. nawet oferta sezonowa jakaś taka - uboga w porównaniu do poprzednich lat... droga Tawerno dobrze radzę, gdyż odwiedzam Was od lat, obudźcie się i spróbujcie być konkurencyjni w ofercie gastronomicznej, która w Kazimierzu się po prostu zmieniła. Już nie jesteście jedyni. Trzeba ciężko pracować a nie odcinać kupony.. bardzo mi przykro.. wrócę za rok, mam nadzieję, że będzie dużo lepiej.

1  Dziękujemy, Piwonii_Kwiat
Zrecenzowano 22 lipca 2019

W czasie naszego trzydniowego pobytu w Kazimierzu wróciliśmy do Zielonej Tawerny dwa razy. Owszem ceny może są ciutkę wyższe, ale jedzenie jest przepyszne. Spróbowaliśmy kilka potraw (pierogi, makarony, sałaty i boczniaki) wszystkie fantastyczne. Obsługa też najwyższej klasy, wszystkie panie przesympatyczne.

Dziękujemy, M W

Zielona Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Zielona Tawerna? Podziel się wrażeniami!