“Polecam!”

Zielona Tawerna
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, obsługa przemiła.
Pierś z kurczaka w kurkach znakomita, zupa kurkowa bardzo dobrze doprawiona.
Obsługa uśmiechnięta.
Miło tu wracać!

Dziękujemy, marcinyan

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

„Jest takie miejsce..” w którym od kilku lat będąc w Kazimierzu stołowaliśmy się. Za jednym wyjątkiem jedzenie było bardzo dobre ale ceny bardzo wysokie... W tym roku coś poszło nie tak. Bardzo nie tak.. Już nie można przymknąć oka na podwójne ceny, ponieważ konkurencja w Kazimierzu i okolicach nie śpi. Dosłownie. Na przestrzeni ostatnich 5 lat sporo restauracji otworzyło się i zadomowiło na dobre :) ceny w Tawernie - rosół za 20 zł, latte za 16, pierogi za 32.. ? raczej już nie przejdzie, co widać w porze obiadowej - puste stoliki w pięknym ogrodzie.. nawet oferta sezonowa jakaś taka - uboga w porównaniu do poprzednich lat... droga Tawerno dobrze radzę, gdyż odwiedzam Was od lat, obudźcie się i spróbujcie być konkurencyjni w ofercie gastronomicznej, która w Kazimierzu się po prostu zmieniła. Już nie jesteście jedyni. Trzeba ciężko pracować a nie odcinać kupony.. bardzo mi przykro.. wrócę za rok, mam nadzieję, że będzie dużo lepiej.

1  Dziękujemy, Piwonii_Kwiat
Zrecenzowano 22 lipca 2019

W czasie naszego trzydniowego pobytu w Kazimierzu wróciliśmy do Zielonej Tawerny dwa razy. Owszem ceny może są ciutkę wyższe, ale jedzenie jest przepyszne. Spróbowaliśmy kilka potraw (pierogi, makarony, sałaty i boczniaki) wszystkie fantastyczne. Obsługa też najwyższej klasy, wszystkie panie przesympatyczne.

Dziękujemy, M W
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Po miłym spacerze w Kazimierzu Dolnym poszłyśmy z koleżanką do niegdyś dobrej restauracji, było niewielu gości, ale wspomnienie z dawnych dobrych czasów nie powstrzymało mnie. Zamówiłyśmy chłodnik litewski z ziemniakami: chłodnik -20 pln, ziemniaki - 12 pln jak się później na rachunku okazało....i obydwie miałyśmy dolegliwości gastryczne typowe dla zatrucia pokarmowego. Skandal, zdecydowanie odradzam!!!

Dziękujemy, Docido
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne określenie tego miejsca. Brak klimatyzacji, wachlarzy czy wentylatora w sali w której byliśmy. Obsługa miła ale co z tego jak każą na siebie czekać tyle czasu, że człowiek zdąży obejść cały Kazimierz... Jedzenie dobre, smakowało każdemu mimo, że czekaliśmy na nie bardzo długo. Na napoje czekaliśmy z 15 minut kiedy powinny zostać podane od razu. Ceny są nieadekwatne do porcji czy jakości samych dań. Mimo wszystko smacznie.

Dziękujemy, Majk89

Zielona Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Zielona Tawerna? Podziel się wrażeniami!