“Przeciętnie”
Restauracja Kuchnia i Wino — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Kuchnia i Wino
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Restauracja Kuchnia i Wino w Kazimierzu Dolnym powstała z myślą o jedzeniu najwyższej jakości, zrodzona z pasji do gastronomii i smaku. Stworzyliśmy miejsce proste, ze wspaniałym i zdrowym jedzeniem. Nasze dania są przygotowywane w oparciu tylko o świeże i najlepsze jakościowo produkty, bardzo często lokalnego i kazimierskiego pochodzenia, a więc znamy osobiście naszych dostawców. Owoce i warzywa kupujemy na lokalnym targu na Rynku Głównym w Kazimierzu. Nie stosujemy żadnych konserwantów oraz ulepszaczy. Dania od początku do końca są wynikiem naszej pracy i zaangażowania. Naszą misją jest zdrowe i prawdziwe jedzenie. Cały nasz zespół oraz menu zostało ułożone przez jednego z najlepszych polskich Szefów Kuchni - Wojciecha Modesta Amaro (1* Michelin). Restauracja Kuchnia i Wino znajduje się w centrum Kazimierza Dolnego przy ulicy Krakowskiej 11, zaledwie 120 m od Rynku. Nasze najważniejsze wyróżnienia: Przewodnik Gault&Millau 2016 - Czapka Przewodnik Gault&Millau 2017 - Czapka
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie z rodziną:
menu dziecięce bardzo marne, spaghetii z sosem pomidorowym dla dzieci to kucharz powinien przedyskutować z jakimś dzieckiem bo kubki smakowe młodych degustatorów są zupełnie inne :). Jeżeli chodzi o obsługę i wystrój jest ok. Chłodnik litewski smaczny, tuńczyk tez ok, ale my mieszczuchy z Krakowa nie zadawalamy się byle czym, jeśli wchodzimy do restauracji tak wychwalanej przez innych. Czy zjadłabym tu powtórnie, niestety chyba nie.
Aga

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Agnieszka J

Zrecenzowano 25 lipca 2018

Profesjonalna obsługa oraz przestronne, przyjazne pomieszczenia. Polecam serdecznie w przypadku wycieczki do Kazimierza.

Dziękujemy, damiangradzk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bartłomiej S, General Manager, Restauracja Kuchnia i WinoOdpowiedź udzielona 30 lipca 2018

Bardzo serdecznie dziękujemy za przesłaną recenzje.

Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ceny wysokie bo dania główne po ok 50 zł. Kurczak był suchy i niedoprawiony, warzywa w porządku. Rosol zachwycal tylko sposobem podania. Obsługa bardzo kulturalna i na wysokim poziomie.

Dziękujemy, mgajewska
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pysznie i estetycznie. Smacznie i w dobrej cenie zestawy obiadowe. Miła obsługa. Korzystne ceny. Atutem piwo z browaru Zwierzyniec.

1  Dziękujemy, Mariusz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bartłomiej S, Manager, Restauracja Kuchnia i WinoOdpowiedź udzielona 18 lipca 2018

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię - jest dla niezwykle ważna.

Zrecenzowano 3 lipca 2018

Pyszne jedzenie, przesympatyczna obsługa i te nalewki cudo w smaku i nie tylko. Polecam naprawdę wyjątkowo

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Andrzej K