“Świetna restauracja.”
Restauracja Kuchnia i Wino — recenzja - ZAMKNIĘTE

Restauracja Kuchnia i Wino
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opis: Restauracja Kuchnia i Wino w Kazimierzu Dolnym powstała z myślą o jedzeniu najwyższej jakości, zrodzona z pasji do gastronomii i smaku. Stworzyliśmy miejsce proste, ze wspaniałym i zdrowym jedzeniem. Nasze dania są przygotowywane w oparciu tylko o świeże i najlepsze jakościowo produkty, bardzo często lokalnego i kazimierskiego pochodzenia, a więc znamy osobiście naszych dostawców. Owoce i warzywa kupujemy na lokalnym targu na Rynku Głównym w Kazimierzu. Nie stosujemy żadnych konserwantów oraz ulepszaczy. Dania od początku do końca są wynikiem naszej pracy i zaangażowania. Naszą misją jest zdrowe i prawdziwe jedzenie. Cały nasz zespół oraz menu zostało ułożone przez jednego z najlepszych polskich Szefów Kuchni - Wojciecha Modesta Amaro (1* Michelin). Restauracja Kuchnia i Wino znajduje się w centrum Kazimierza Dolnego przy ulicy Krakowskiej 11, zaledwie 120 m od Rynku. Nasze najważniejsze wyróżnienia: Przewodnik Gault&Millau 2016 - Czapka Przewodnik Gault&Millau 2017 - Czapka
Zrecenzowano 25 lipca 2018

Profesjonalna obsługa oraz przestronne, przyjazne pomieszczenia. Polecam serdecznie w przypadku wycieczki do Kazimierza.

Dziękujemy, damiangradzk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bartłomiej S, General Manager, Restauracja Kuchnia i WinoOdpowiedź udzielona 30 lipca 2018

Bardzo serdecznie dziękujemy za przesłaną recenzje.

Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ceny wysokie bo dania główne po ok 50 zł. Kurczak był suchy i niedoprawiony, warzywa w porządku. Rosol zachwycal tylko sposobem podania. Obsługa bardzo kulturalna i na wysokim poziomie.

Dziękujemy, mgajewska
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pysznie i estetycznie. Smacznie i w dobrej cenie zestawy obiadowe. Miła obsługa. Korzystne ceny. Atutem piwo z browaru Zwierzyniec.

1  Dziękujemy, Mariusz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bartłomiej S, Manager, Restauracja Kuchnia i WinoOdpowiedź udzielona 18 lipca 2018

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię - jest dla niezwykle ważna.

Zrecenzowano 3 lipca 2018

Pyszne jedzenie, przesympatyczna obsługa i te nalewki cudo w smaku i nie tylko. Polecam naprawdę wyjątkowo

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Bardzo polecam tę restaurację, doskonałe jedzenie, świetnie doprawione, widać, że kucharze nie próżnują. Uwielbiam ryby i jem ich naprawdę sporo, ale tak dobrego dorsza z dzikim ryżem jeszcze nie jadłam, danie godne mistrzów ;) Mąż jadł carpaccio z buraka, które również było majstersztykiem, nasze podniebienia dopieściły pyszne domowe lody, których aż żal nie spróbować, dlatego polecam każdemu, kto tylko odwiedzi ten super lokal. Do tego przytulne, ładnie urządzone pomieszczenia, które potrafią zachwycić. Bardzo miła obsługa, jesteśmy wymagającymi klientami, zostaliśmy potraktowani bardzo profesjonalnie, wszystkie nasze "zachcianki" były od razu spełniane. Polecam, my na pewno wrócimy ;)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, mxo09