“Nic specjalnego”

Ministerstwo Smaku u Rzetelskich
Zrecenzowano 20 listopada 2018

Dość mroczne wnętrze, jedzenie na średnim poziomie, ceny również. Może ponowna wizyta podniesie ocenę restauracji.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, TomcioPaluch22

Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy w późne popołudnie z ulicy, bo były wolne miejsca w ogródku. Obsługa miła, dania szybko podane. Jakość jedzenia mocno średnia. Rosół czy penne smaczne, lecz pizza i pierogi pozostawiają sporo do życzenia (już samo pytanie czy pizzę podać z ketchupem wg. mnie skreśla to danie). Trochę drogo - 4 dania jw. + woda ok. 100zł. Miejsce przy głównej ulicy, więc jak to w Kazimierzu - gwarno.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dawid_eM
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam pierwszego dnia. Pierwsze co rzuca się w oczy to ceny za pojedyncze elementy dania. Mięso oddzielnie dodatki oddzielnie sałatki oddzielnie. W efekcie zwykle danie jak schabowy czy filet z piersi kurczaka wraz z dodatkami kosztuje około 40zl co na tle innych lokali wypada drogo.

Niemniej jednak dania są świeże i smaczne, obsługa bardzo miała a lokal klimatyczny i przyjemny.

1  Dziękujemy, Sylwia S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam dania dnia, które było zwyczajnie odgrzane w mikrofali. Jedynie obsługa szybka i bezproblemowa.

Dziękujemy, Konrad G
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedyny plus to mało ludzi. Palą. Papierosy przy dzieciach .obsluga nie reaguje. Kwestia smaku.3 minus

Dziękujemy, Marcin S

Ministerstwo Smaku u Rzetelskich — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Ministerstwo Smaku u Rzetelskich? Podziel się wrażeniami!