“Polecam”

Restauracja I Kawiarnia Bajgiel

Bardzo smaczne, miła obsługa, ceny niewygórowane. Wróciliśmy tutaj po raz drugi i było warto. Polecam

Dziękujemy, rafael_kicznia

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy bajgle z łososiem, chrzanem, jajkiem sadzonym i koperkiem. 25 zł szt. Bardzo mi smakowały. Wnętrze calkiem fajne szkoda że widok z tarasu nie jest na coś innego niż plac zabaw.

Dziękujemy, marcin_98
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w wielokulturowym Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, warto wpaść i poznać kulturę Żydowską a przede wszystkim kuchnie. W tej restauracji, poza miłą obsługą, krótkim czasem oczekiwania na posiłki jedzenie jest pyszne. Tradycyjne dania kuchni żydowskiej są przygotowane z pietyzmem. Warto tu wpaść na tatara śledziowego, zalewajkę, żydowski kawior i oczywiście czulent.

Dziękujemy, F2191JNroberts
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zajść. Bardzo smaczna zalewają. Kawior żydowski taki sobie. Rosół z farfelkani dał radę.
Czulenr i kaczka Rotchilda przyszły późno. Całkiem fajne. Może nie za obfite. Ale ma swój urok.

Dziękujemy, Tomasz H
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Bardzo dobre bajgle, pyszne i niesamowicie doskonale. Obsługa bardzo miła, wystrój klimatyczny, zdecydowanie jesteśmy na tak. Na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Podroznik78

Restauracja I Kawiarnia Bajgiel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja I Kawiarnia Bajgiel? Podziel się wrażeniami!