“Zalewajka palce lizać!”

Restauracja I Kawiarnia Bajgiel
Zrecenzowano 3 października 2017

Bardzo polecane miejsce ale dla kogoś kto miał już do czynienia z kuchnią żydowską, może rozczarować. Bajgle nie do końca takie jakie powinny być, przynajmniej nie takie jak w żydwoskich knajpach w NY. Genialna była zalewajka z kraszonymi ziemniaczkami i tatar śledziowy. Duży ruch (czekaliśmy na stolik) ale obsługa i kuchnia wyrabia się bardzo dobrze i nie ma czekania na dania. Polecam

Dziękujemy, Jaro069

Zrecenzowano 27 września 2017

Obiad nie był wart swojej ceny, był bardzo ciężki i długo się trawił - trzy osoby tego doświadczyły. Widocznie nie w sezonie nie jest już taka sama jakość posiłków. Sama restauracja bardzo ciekawa.

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 22 września 2017

Bajgle w porządku, idealne na zapchanie się. Strasznie dużo marmolady w bajglu z serkiem. Oprócz bajgli mieliśmy też okazję zjeść czulent. Bardzo polecamy. Z piwem AIPA smakuje wspaniale.

Dziękujemy, Arkadiusz J
Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Skuszeni pochlebną recenzją trafiliśmy do restauracji Bajgiel. Restauracja znajduje się bardzo blisko głównego rynku. Wejście niepozorne. W środku panuje bardzo domowa atmosfera. Zapach z kuchni wzmaga apetyt. Niestety osławionej kaczki nie było już w ofercie. Zadowoliliśmy się gęsiną i pierogami z mięsem. Gęś idealna, szczególnie z sosem nie za sucha, mięciutka. Następnym razem zamówił bym jednak z ziemniaczkami bo kluseczki żydowskie okazały się za mało słone. Pierogi po prostu smaczne. Polecam. Ciekawe miejsce gdzie kuchnia Polska przeplata się z żydowską.

Dziękujemy, majan26
Zrecenzowano 9 września 2017

Pyszna kaczka , ładny wystrój całokształt psują trochę bajgle na wynos.
Cena nijak nie adekwatna do zawartości.

Dziękujemy, PapaSmerf W

Restauracja I Kawiarnia Bajgiel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja I Kawiarnia Bajgiel? Podziel się wrażeniami!