Niesamowite.

Warto wybrać się tam na spacer w ładny, słoneczny dzień. Jest naprawdę niesamowicie. Korzenie drzew... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 października 2020
Anna D
Warto tu być

Na miejsce w Kazimierza można iść z buta... Jakieś 40 minut. Można jechać melexem a jak się trafi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 października 2020
5458maciejf
Śrem, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Przepiękne miejsce. Jeśli jesteśmy w pobliżu Kazimierza Dolnego koniecznie trzeba zobaczyć ten cud natury. Ja oglądałam go latem (panował miły chłód) ale podejrzewam że jesienią jest jeszcze piękniejszy.

Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najpierw byliśmy tam w ramach nocnego zwiedzania z pochodniami. Jaki klimat! Na początku szliśmy na końcu i mieliśmy wąwóz oświetlony, z powrotem szliśmy pierwsi, a przed nami kompletna ciemność. Super wrażenia! Następnego dnia odwiedziliśmy to miejsce ponownie, żeby zobaczyć je ponownie w nowej odsłonie. I znów nowe wrażenia i pełen podziw do tego co potrafi natura. Punkt obowiązkowy wizyty w Kazimierzu.

Dziękujemy, zwiatremwewlosach
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Przyroda jest niesamowita. Długi wąwóz z wystającymi korzeniami. Oznakowanie jednak zostawia wiele do życzenia. Trochę błądziliśmy, zanim dotarliśmy na miejsce :-)

Dziękujemy, petra212018
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dotarliśmy spacerem z Kazimierza w ok 30min. Spacer kulkunastominutowy wąwozem robi wrażenie. Polecam

Dziękujemy, spaceship69
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Widziany 2 razy w ciagu jednego dnia. Dzień pozwala docenić uroki miejsca, zobaczyć młode pary robiące zdjęcia i kupić pyszną naturalną lemoniadę przy wejściu. Cena wysoka, ale smak doskonały. Można tez zakupić pyszne i dopiero co zerwane maliny -samoobsługa:)Nocą zaś robi niesamowite wrażenie-zwiedzane w ramach nocnego zwiedzania, rewelacyjny pomysł, nagrodzony zresztą :)Wędrówka z pochodniami, zwłaszcza na końcu grupy, gdy za sobą mamy tylko ciemność, a co jakiś czas podświetlamy sobie poskręcane korzenie...Szkoda, że Peter Jackson nie widział tego miejsca.
Jedno z najlepszych wrażeń wakacji. Acha-.klapki i japonki raczej odpadają-dosłownie:)

1  Dziękujemy, Surykatka