Niesamowity widok...

Najpiękniejszy wąwóz w Europie....taką ma opinię....i słusznie....Korzenie powywijane w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Izka2309
Wyszków, Polska
Wycieczka

Zwiedziliśmy z żoną wąwóz korzeniowy jadąc na wycieczkę busikami które wiozą po najciekawszych... Przeczytaj więcej

X2816MPpiotrs
Płock, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najpierw byliśmy tam w ramach nocnego zwiedzania z pochodniami. Jaki klimat! Na początku szliśmy na końcu i mieliśmy wąwóz oświetlony, z powrotem szliśmy pierwsi, a przed nami kompletna ciemność. Super wrażenia! Następnego dnia odwiedziliśmy to miejsce ponownie, żeby zobaczyć je ponownie w nowej odsłonie. I znów nowe wrażenia i pełen podziw do tego co potrafi natura. Punkt obowiązkowy wizyty w Kazimierzu.

Dziękujemy, zwiatremwewlosach
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Przyroda jest niesamowita. Długi wąwóz z wystającymi korzeniami. Oznakowanie jednak zostawia wiele do życzenia. Trochę błądziliśmy, zanim dotarliśmy na miejsce :-)

Dziękujemy, petra212018
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dotarliśmy spacerem z Kazimierza w ok 30min. Spacer kulkunastominutowy wąwozem robi wrażenie. Polecam

Dziękujemy, spaceship69
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Widziany 2 razy w ciagu jednego dnia. Dzień pozwala docenić uroki miejsca, zobaczyć młode pary robiące zdjęcia i kupić pyszną naturalną lemoniadę przy wejściu. Cena wysoka, ale smak doskonały. Można tez zakupić pyszne i dopiero co zerwane maliny -samoobsługa:)Nocą zaś robi niesamowite wrażenie-zwiedzane w ramach nocnego zwiedzania, rewelacyjny pomysł, nagrodzony zresztą :)Wędrówka z pochodniami, zwłaszcza na końcu grupy, gdy za sobą mamy tylko ciemność, a co jakiś czas podświetlamy sobie poskręcane korzenie...Szkoda, że Peter Jackson nie widział tego miejsca.
Jedno z najlepszych wrażeń wakacji. Acha-.klapki i japonki raczej odpadają-dosłownie:)

1  Dziękujemy, Surykatka
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawitalismy tam z dziećmi wczesną porą. Podwiózł mas tam melex z wycieczki dlatego dane nam było spędzić tam tylko 20 minut. Miejsce piękne i warte spędzenia większej ilości czasu. Dobrym pomysłem było by podjechenie rowerem, zostawienie go na dole i rozkoszowanie się pięknym widokiem. Polecam.

Dziękujemy, Bartosz P