Niesamowity widok...

Najpiękniejszy wąwóz w Europie....taką ma opinię....i słusznie....Korzenie powywijane w... Przeczytaj więcej

Izka2309
Wyszków, Polska
Wycieczka

Zwiedziliśmy z żoną wąwóz korzeniowy jadąc na wycieczkę busikami które wiozą po najciekawszych... Przeczytaj więcej

X2816MPpiotrs
Płock, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dotarliśmy spacerem z Kazimierza w ok 30min. Spacer kulkunastominutowy wąwozem robi wrażenie. Polecam

Dziękujemy, spaceship69
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Widziany 2 razy w ciagu jednego dnia. Dzień pozwala docenić uroki miejsca, zobaczyć młode pary robiące zdjęcia i kupić pyszną naturalną lemoniadę przy wejściu. Cena wysoka, ale smak doskonały. Można tez zakupić pyszne i dopiero co zerwane maliny -samoobsługa:)Nocą zaś robi niesamowite wrażenie-zwiedzane w ramach nocnego zwiedzania, rewelacyjny pomysł, nagrodzony zresztą :)Wędrówka z pochodniami, zwłaszcza na końcu grupy, gdy za sobą mamy tylko ciemność, a co jakiś czas podświetlamy sobie poskręcane korzenie...Szkoda, że Peter Jackson nie widział tego miejsca.
Jedno z najlepszych wrażeń wakacji. Acha-.klapki i japonki raczej odpadają-dosłownie:)

1  Dziękujemy, Surykatka
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawitalismy tam z dziećmi wczesną porą. Podwiózł mas tam melex z wycieczki dlatego dane nam było spędzić tam tylko 20 minut. Miejsce piękne i warte spędzenia większej ilości czasu. Dobrym pomysłem było by podjechenie rowerem, zostawienie go na dole i rozkoszowanie się pięknym widokiem. Polecam.

Dziękujemy, Bartosz P
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte zobaczenia. Sceneria kosmiczna. Ja akurat dotarłam tam z przewodnikiem ale generalnie oznaczenia słabe.
Długość wąwozu około 400m na każde nogi, ale klapki niewskazane. Na końcu wąwozu można kupić lemoniadę w plastikowym kubeczku za 2,5zł.

Dziękujemy, KasiaDerewicz
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Trzeba zobaczyć, to secyficzne widoki. Ale z małymi dziecmi to na plac zabaw w centrum :) ale do Bajgiela koniecznie

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, mariaxxxxxx2015