Zrecenzowano: 1 września 2019

Ubóstwiam Kazimierz Dolny i zawsze przyjeżdżam do niego z dużym sentymentem.
Sam Hotel ładnie urządzony, pokoje czyste z wygodnymi łóżkami. Śniadania smaczne, jak dla mnie wystarczające. Obsługa pracująca w hotelu bardzo miła i pomocna. Raczej wrócę

Dziękujemy, Zofia R
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel dobrze położony, z dala od zatłoczonego miasteczka ale jednocześnie nie aż tak daleko, by nie można by spacerkiem tam dojść. Hotel stara się robić bardzo dobre wrażenie. Przestronnie, luksusowo, czysto. Pokój bardzo duży, dobrze wyposażony. Jest lodówka i klima. Jedyne do czego można się przyczepić to rozmiar dwuosobowej kołderki. Na bardzo dużym łóżku wyglądała groteskowo. A spanie pod nią już groteskowe nie było. Typowy syndrom za krótkiej kołdry. Na szczęście było ciepło.
Jedliśmy tylko śniadania - bardzo urozmaicone, każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. Monotonia w tym była tylko w postaci codziennej wielkiej obfitości wszystkiego. Basen dość skromniutki, jak na wielkość hotelu. Dwie sauny sucha i parowa, ładnie wykonane. Gdyby tylko co poniektórzy goście korzystający z nich przyjęli do wiadomości, że siada się bezwzględnie w ręczniku a nie w majtasach. Tragedia połączona z żenadą. Może obsługa powinna delikatnie sugerować takie zachowanie? Potwierdzam wrażenie któregoś z poprzednich gości. Panie w recepcji a także obsługa w restauracji zdecydowanie zbyt rzadko się uśmiecha, nawet jeśli miałby to być służbowy uśmiech. I coś ma kłopot z patrzeniem w oczy. Najlepsze (jak dla nas) na koniec: w weekendy wieczorami przygrywa na pianinku lub skrzypcach bardzo sympatyczna Pani. Standardy z filmów i starych piosenek, najczęściej trochę przerobione. Bardzo klimatyczne i sympatyczne. Nawet potańczyć trochę można było, o ile ktoś coś potrafi ponad podnoszenia łapek i podrygiwanie. W parze oczywiście. To nasze najmilsze wspomnienie z tego hotelu. Do dyrekcji obiektu: trzymajcie tą Panią, bo naprawdę robi świetną robotę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jak wybierzesz pokój z oknami w stronę patio w weekendowe wieczory posłuchasz klimatycznej muzyki na żywo jak tylko otworzysz okno
Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego hotelu, zarezerwowałam pobyt na dwie doby i cieszę się ze dzisiaj wyjeżdżam. W hotelu panuje wielki chaos organizacyjny, pracownicy nie są zainteresowani gościem, zwłaszcza w strefie SPA. Jest brudno, a w restauracji przygotowane stoły nie zachęcają do jedzenia. Jeżeli chodzi o wybór jedzenia jest wystarczający, jedynie latające i siedzące muchy odstraszają. Jakość hotelu i usługi jak za tą cenę marne ......

Dziękujemy, izizia
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Ne ma się do czego przyczepić w tym hotelu. Piękne położenie, fajny taras na górze z pięknym widokiem. Genialne jedzenie - bufet śniadaniowy na wypasie.
Pokoje czyste. Basen tylko mógłby być odrobinę większy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, monikahal
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Check in super. Obsługa recepcji jak rozmawia, to mogłaby patrzeć na rozmówcę, a nie w biurko, Goście nie gryzą ;)
Pokój otrzymaliśmy taki o jaki prosiłem. Łóżka złączone z nakładką, ale wygodne jak jedno duże małżeńskie. Niestety, nie pominę późnej reakcji na zgłoszenia o potwornym gościu z pokoju chyba 220. Powinien być spacyfikowany i wyniesiony. Współczuję patrolowi interwencyjnemu i policjantowi, którzy pilnowali tego pokoju do rana. Pracuję w hotelu, procedury są, więc obsługa recepcji się myliła, że nie mogli go wynieść ;) Stwarzał realne zagrożenie dla Gości hotelowych grożąc i ubliżając.

Śniadania wystarczające, ale codziennie takie same, więc zupełnie nie przystoi 4* taka monotonność. Warzywa rodem z Tesco na śniadaniu, gdy mamy okres letni (niedojrzałe pomidory, litości) to trochę niefajne doświadczenie. Mogę Wam polecić babunię, która sprzedaje super warzywa i owoce w Kazimierzu ;) Z kolei obiadokolacje w porządku. Pyszne surówki. Karta też super.

Basen i sauny ok. Przydałby się jakiś olejek eteryczny w saunie fińskiej oraz nakaz wchodzenia do sauny z ręcznikami, bo podczas mojej dwukrotnej wizyty w przeciągu 40 minut, pięciu gości weszło do sauny bez ręczników siadając majtami na deskach. Trochę niehigienicznie. Super, że jest sala zabaw dla dzieci.

Jesteście super hotelem, z bardzo dobrą obsługą. Kilka niedociągnięć i będziecie jeszcze lepsi. Do zobaczenia za rok na Kazimiernikejszyn ;)

Dziękujemy, konradkull