Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego hotelu, zarezerwowałam pobyt na dwie doby i cieszę się ze dzisiaj wyjeżdżam. W hotelu panuje wielki chaos organizacyjny, pracownicy nie są zainteresowani gościem, zwłaszcza w strefie SPA. Jest brudno, a w restauracji przygotowane stoły nie zachęcają do jedzenia. Jeżeli chodzi o wybór jedzenia jest wystarczający, jedynie latające i siedzące muchy odstraszają. Jakość hotelu i usługi jak za tą cenę marne ......

Dziękujemy, izizia
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Ne ma się do czego przyczepić w tym hotelu. Piękne położenie, fajny taras na górze z pięknym widokiem. Genialne jedzenie - bufet śniadaniowy na wypasie.
Pokoje czyste. Basen tylko mógłby być odrobinę większy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, monikahal
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Check in super. Obsługa recepcji jak rozmawia, to mogłaby patrzeć na rozmówcę, a nie w biurko, Goście nie gryzą ;)
Pokój otrzymaliśmy taki o jaki prosiłem. Łóżka złączone z nakładką, ale wygodne jak jedno duże małżeńskie. Niestety, nie pominę późnej reakcji na zgłoszenia o potwornym gościu z pokoju chyba 220. Powinien być spacyfikowany i wyniesiony. Współczuję patrolowi interwencyjnemu i policjantowi, którzy pilnowali tego pokoju do rana. Pracuję w hotelu, procedury są, więc obsługa recepcji się myliła, że nie mogli go wynieść ;) Stwarzał realne zagrożenie dla Gości hotelowych grożąc i ubliżając.

Śniadania wystarczające, ale codziennie takie same, więc zupełnie nie przystoi 4* taka monotonność. Warzywa rodem z Tesco na śniadaniu, gdy mamy okres letni (niedojrzałe pomidory, litości) to trochę niefajne doświadczenie. Mogę Wam polecić babunię, która sprzedaje super warzywa i owoce w Kazimierzu ;) Z kolei obiadokolacje w porządku. Pyszne surówki. Karta też super.

Basen i sauny ok. Przydałby się jakiś olejek eteryczny w saunie fińskiej oraz nakaz wchodzenia do sauny z ręcznikami, bo podczas mojej dwukrotnej wizyty w przeciągu 40 minut, pięciu gości weszło do sauny bez ręczników siadając majtami na deskach. Trochę niehigienicznie. Super, że jest sala zabaw dla dzieci.

Jesteście super hotelem, z bardzo dobrą obsługą. Kilka niedociągnięć i będziecie jeszcze lepsi. Do zobaczenia za rok na Kazimiernikejszyn ;)

Dziękujemy, konradkull
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Była to moja druga wizyta w tym hotelu i niestety po raz kolejny się zawiodłam.
Otrzymałam pokoj z zepsuta lodówka (niestety recepcja mnie poinformowała że dopiero kolejnego dnia przyjdzie technik). Na suficie zostałam mnóstwo robactwa. Rok temu miałam pokój z widokiem na drzewa i mnóstwo pająków w pokoju a teraz jakieś muszki i komary. Tak więc moja rada najlepiej nie otwierać w ogóle okien przez cały pobyt w hotelu. Podobnie jak i niech serwis sprzatajacy tego nie robi skoro na dzień dobry trafia się taki pokój.
Panie pokojowe nie dokładają herbaty, kawy, nie myją naczyń nie myją podłogi nie myją łazienek. Jedyne co było zrobione przez tydzień pobytu to pościelone łóżka, zmienione ręczniki oraz dolozona woda. Na tym się kończy rola Pan pokojowych w hotelu 4*. Kolejna kwestia śniadania - monotonne 2 rodzaje wędliny ser żółty raz był kwaśny?! Okropna kawa. Dwa rodzaje chleba z czego ciemny znikał błyskawicznie. Wybór naprawdę bardzo ubogi jak dla hotelu 4*.
Brak ratownika na basenie przy ogromnej ilości dzieci.
Na 3 piętrze piękny taras ale większość gości przychodzi z własnymi napojami bo nie dziala tam bar w tygodniu. Problem z windami i czasem oczekiwania na nie. Raz winda była popsuta to nikt nawet nie wywiesil informacji że jest nieczynna.
Na plus obsługa kelnerska, piękny dziedziniec, ładne spa.
Hotel niestety nie wykorzystuje ogromnego potencjału, który posiada i traci przez to na jakości.

Dziękujemy, Joalipiec
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Wszystko super !!! przepyszne śniadania .piękne przestronne pokoje, ciepła atmosfera, Hotel ma swój klimat, świetnie nadaje się na romantyczny weekend jak i rodzinny wyjazd. Naprawdę warto spędzić w tym hotelu przynajmniej kilka dni, Polecam

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Robert C