“Świetny pierwszy raz”
U Fryzjera — recenzja

U Fryzjera
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz miałem okazję spróbować Gęsich Pipek i stwierdzam że bardzo mi smakowały. Duże i smaczne porcje.

Dziękujemy, Patryk F

Zrecenzowano 5 września 2019

Kaczka była bardzo nie dobra sposób jej przyżądzania sprawił, że ani dobrze nie smakowała ani dobrze nie wyglądała.. Jak za kolacje za ponad 100 zł byliśmy z mężem bardzo zawiedzeni jakością potraw. Kelnerzy bez pytania odliczają sobie napiwki- średnio. Jedyne co jest fajne to ogródek.

Dziękujemy, Weronika W
Zrecenzowano 2 września 2019

Obiad jedliśmy tu z zaciekawieniem bo pierwszy raz próbowaliśmy kuchnię żydowską. Zupy bardzo dobre, szczególnie interesujące są flaki. Drugie dania kreplach, holiszki czy pstrąg w migdałach-wszystko ok jednak smaki takie lekko słodkie nie przemówił do mnie. Myślę , że jednak warto tu przyjść i wyrobić sobie własne zdanie. Polecam

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 1 września 2019

Wraz z narzeczona zainteresowani koncertem piosenki zydowskiej oraz kuchnia polsko zydowska spedzilismy tam najfajniejsze chwile urlopu. Zamowilismy zydowski kawior sledzia po zydowsku i pieczony ser na danie glowne gulasz jagniecy. Jedzenie naprawde smaczne. Sledzie fenomenalne. Pani Justyna (nasza kelnerka) bardzo mila i ciepla osoba. Brakowalo nam takich osob w innych miejscach wiec wrocilismy tez na sniadanie. Plecam sobotnie koncerty pana Marka. Wspanialy czlowiek. Dziekujemy za cudowny wieczor.

Dziękujemy, Tomek O
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Oczekiwanie na posiłek kosztowało dużo cierpliwości 1,5h. Dobrze, że byliśmy na powietrzu a dzieci miały kącik do zabawy. Zamówiłam kreplach. Pierogi dobrze doprawione natomiast kluski nie do zjedzenia. Pozostałe dania przeciętne. Czystość 3-.
Miejscowość malownicza chociaż b. zatłoczona.

Dziękujemy, pja548

U Fryzjera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w U Fryzjera? Podziel się wrażeniami!