“Koncert”
U Fryzjera — recenzja

U Fryzjera
Zrecenzowano 1 września 2019

Wraz z narzeczona zainteresowani koncertem piosenki zydowskiej oraz kuchnia polsko zydowska spedzilismy tam najfajniejsze chwile urlopu. Zamowilismy zydowski kawior sledzia po zydowsku i pieczony ser na danie glowne gulasz jagniecy. Jedzenie naprawde smaczne. Sledzie fenomenalne. Pani Justyna (nasza kelnerka) bardzo mila i ciepla osoba. Brakowalo nam takich osob w innych miejscach wiec wrocilismy tez na sniadanie. Plecam sobotnie koncerty pana Marka. Wspanialy czlowiek. Dziekujemy za cudowny wieczor.

Dziękujemy, Tomek O

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Oczekiwanie na posiłek kosztowało dużo cierpliwości 1,5h. Dobrze, że byliśmy na powietrzu a dzieci miały kącik do zabawy. Zamówiłam kreplach. Pierogi dobrze doprawione natomiast kluski nie do zjedzenia. Pozostałe dania przeciętne. Czystość 3-.
Miejscowość malownicza chociaż b. zatłoczona.

Dziękujemy, pja548
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Piękne miejsce, żydowska muzyka z głośników, chociaż obsługa nic o niej nie wie, nie potrafi udzielić żadnej informacji co i kto gra. Śniadania obfite. Chłodnik bardzo przeciętny. I szakszuka nie do zaakceptowania. To są plasterki pomidorów rozgrzane na patelni, do tego dołożone piórko cebuli i papryki, też podgrzane, no i jajka usmażone nie w sosie (przecież go nie ma), tylko na oddzielnej patelni. W menu figuruje w daniach żydowskich. Dyskwalifikacja!

Dziękujemy, fartunia
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

i to wszystko co o tym miejscu mogę napisać "dobrego", można dodać zblazowane, znudzone robiące łaskę kelnerki - tak było we wrześniu 2018, w tym roku nie sprawdzę, choć w październiku będę ale tam nie wejdę.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mpwd
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To była druga wizyta w tej restauracji, celem potwierdzenia jakości, bo nasz debiut tutaj był bardzo udany. Potrawy w menu prezentują się zachęcająco i człowiek ma ochotę wrócić tu, by skosztować czegoś więcej. Okazało się jednak, jak wielką różnicę robi dla restauratora sezon wakacyjny i zalew turystów. Jeszcze wiosną było schludnie i przyjemnie, teraz niestety już nie. I chociaż kuchnia stara się trzymać poziom, to wszysto inne zawodzi. Brudne stoły, niedomyte sztućce, o wszystko trzeba się upomnieć. Czarę przelały szklanki, które chyba nawet nie były opłukane, a po prośbie o wymianę, pani przyniosła tak samo brudne. Kropkę nad "i" postawiła zapchana toaleta. Naprawdę szkoda.

Dziękujemy, Olek76

U Fryzjera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w U Fryzjera? Podziel się wrażeniami!