“Król schabowy II”
U Fryzjera — recenzja

U Fryzjera

Drewniana chatka, położona blisko serca Kazimierza, która niczym się nie wyróżnia z zewnątrz. W środku zaś wyróżnia się cudownym klimatem. Domowo, ciepło i milusio. Obsługa okazuje to na każdym kroku. Kuchnie są dwie Polska i Żydowska. My wybraliśmy kuchnię Polską. Zupa dnia „dyniowa” była po prostu pyszna. Król schabowy był na drugie danie. Jak się okazuje sztuką jest zrobić dobrego schabowego a „u Fryzjera” dobre dwie sztuki nam się trafiły. Bardzo dobrze usmażony, do cienkich nie należał, smaczny i najważniejsze świeży. Cały posiłek był poezją dobrego smaku. Wyszliśmy najedzeni czyli szczęśliwi. Polecam serdecznie drewnianą chatkę w Kazimierzu Dolnym.

Dziękujemy, werbalizacja

Klimat „U szewca” całkowicie odbiega od klimatu dotychczas odwiedzonych przeze restauracji, ponieważ nie czuć klimatu typowej restauracji. Jest nastrojowo, swojsko, klimatycznie. Zdecydowanie polecam! Bardzo smaczne i pokaźne dania. Na pewno tam jeszcze wrócę.

Dziękujemy, michaltl

Niepozorna restauracja z zewnatrz, w środku kryje wiele nowych smaków. Ciekawe podejście do pierogów (kreplach), oryginalne gołąbki (holiszki), do tego świetne placki ziemniaczane na przystawkę. Pewnym minusem jest staromodny wystrój wnętrza (spodziewałbym się czegoś nowocześniejszego lub nawiązania do Fryzjera), sporo też czekaliśmy na miejsce podczas długiego weekendu. Za to sprawna obsługa nadrabia! Polecam.

Dziękujemy, PawelL70

Jedzenie bardzo dobre, zwłaszcza zupa rybna. Drugie danie rownież poprawne i smaczne. Mały minus za krem dyniowy. W porównaniu do tych, które do tej pory jadłem był strasznie rzadki, za wodnisty jak na krem. W restauracji tez panowała straszna duchota, obsługa rownież mało pomocna i uśmiechnięta. Niestety, a szkoda bo generalnie widać i czuć ze kucharz daje radę :) Polecam te miejsce, warto zajrzeć na obiad:) p.s. Dobry grzaniec z miodu pitnego :)

Dziękujemy, Kacper83

Ciekawe miejsce i smaczne jedzenie... warto spróbować... opisywany "pipek"? no co kto lubi... d... nie urywa ;) mielone mięso zawinięte w coś :).. ale ok.. chyba taki ma być jeśli ktoś lubi kuchnię żydowską... ale ogólnie smacznie i porcje "słuszne"... na standardy Kazimierza zdecydowanie na plus :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, KrzysztofF205

U Fryzjera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w U Fryzjera? Podziel się wrażeniami!