“Bardzo smacznie”
Knajpa Artystyczna — recenzja

Knajpa Artystyczna

Szeroka karta dań. Są dania mięsne jak i wegetariańskie. Zamówiłam placek ziemniaczany z sosem, warzywami i kwaśną śmietaną. Porcja solidna, sama nie dałam rady zjeść- chłopak przyszedł z pomocą :) Luby jadł rosół, także mu smakował.
Do tego zimne piwa :)
Obsługa bardzo miła, dania wydane szybko, wystrój zachęca do posiedzenia.
Polecamy :)

Dziękujemy, bogusienka

Byliśmy w Artystycznej jakieś 6 razy, w różnych odstępach czasu. W tamtym roku placek był tak pikantny, że nie dałam rady zjeść całego (bardzo lubię pikantne dania), w tym roku kelnerka namówiła mnie ponownie, dziwiąc się, że niby placek mocno pikantny. Okazał się w ogóle nie pikantny, więc wnioskuje, że komuś się sypnęło ostatnio. Suma summarum był bardzo dobry, choć niektóre kawałki mięsa były trochę „podejrzane”, wiec po prostu je zostawiłam. Mój szwagier miał wszystko ok i wsunął całego włącznie z dekoracja. Zupy są mega- dzieci pochłaniały w szybkim tempie. Pierś z kurczaka super, warzywa w panierce, pomimo iż mrożone, dzieciom uszy się trzęsły. Obsługa bardzo miła, krótko się czeka i piwko regionalne ekstra. Ogólnie restauracja na piątkę.

Dziękujemy, Mrs_Annja

Wpadlismy z Żoną głodni. Żona zamówiła pierogi z kurkami i mięsem. Porcja duża, nadzienie sporo. Ja niestety zamówiłem placek ziemniaczany. Wydaje mi się, że nie był świeży, dosyć gumowaty, zero chrupkosci, sos bardzo dobry, ale mięso suche (stawiam, że sos był przygotowywany osobno, stąd brak wyrazistości mięsa). Obsługa miła, napoje jak to w Polsce - drogie.

Dziękujemy, Pioneer411770

W drodze ze starego miasta nad Wisłę wstąpiliśmy na obiad do Knajpy Artystycznej, także lokalizacja super. Czas oczekiwania standardowy, jedzenie smaczne. Bardzo klimatyczne miejsce. Polecamy!

Dziękujemy, amellinium
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy na śniadanie. Wszystko bardzo dobre, obsługa miła. Herbata mrożona z sorbetem mega dobra.

Dziękujemy, emilian336

Knajpa Artystyczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Knajpa Artystyczna? Podziel się wrażeniami!