“3/5”
Knajpa Artystyczna — recenzja

Knajpa Artystyczna

Wpadlismy z Żoną głodni. Żona zamówiła pierogi z kurkami i mięsem. Porcja duża, nadzienie sporo. Ja niestety zamówiłem placek ziemniaczany. Wydaje mi się, że nie był świeży, dosyć gumowaty, zero chrupkosci, sos bardzo dobry, ale mięso suche (stawiam, że sos był przygotowywany osobno, stąd brak wyrazistości mięsa). Obsługa miła, napoje jak to w Polsce - drogie.

Dziękujemy, Pioneer411770

W drodze ze starego miasta nad Wisłę wstąpiliśmy na obiad do Knajpy Artystycznej, także lokalizacja super. Czas oczekiwania standardowy, jedzenie smaczne. Bardzo klimatyczne miejsce. Polecamy!

Dziękujemy, amellinium
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy na śniadanie. Wszystko bardzo dobre, obsługa miła. Herbata mrożona z sorbetem mega dobra.

Dziękujemy, emilian336
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wszystko w menu palce lizać a uwierzcie, że dużo i często tam jemy, kenerki szybciutkie i miłe, nic dodać nic ująć. Dla Nas perfect

Dziękujemy, KarolinaDoraczynska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na Knajpę Artystyczną natrafiliśmy z narzeczonym od razu po zalogowaniu, gdy szukaliśmy czegoś smacznego w Kazimierzu. Na początku minęliśmy ją myśląc, że ze względu na porę nie otrzymamy nic z dań obiadowych (było trochę przed 12). Wróciliśmy jednak i się miło zakończyliśmy, gdyż kelnerka po zapytaniu na kuchni przyjęła nasze zamówienie. Jedzenie było naprawdę smaczne! polecamy !

Dziękujemy, 412justynao

Knajpa Artystyczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Knajpa Artystyczna? Podziel się wrażeniami!