“Śniadanie”
Knajpa Artystyczna — recenzja

Knajpa Artystyczna
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy na śniadanie. Wszystko bardzo dobre, obsługa miła. Herbata mrożona z sorbetem mega dobra.

Dziękujemy, emilian336

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wszystko w menu palce lizać a uwierzcie, że dużo i często tam jemy, kenerki szybciutkie i miłe, nic dodać nic ująć. Dla Nas perfect

Dziękujemy, KarolinaDoraczynska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na Knajpę Artystyczną natrafiliśmy z narzeczonym od razu po zalogowaniu, gdy szukaliśmy czegoś smacznego w Kazimierzu. Na początku minęliśmy ją myśląc, że ze względu na porę nie otrzymamy nic z dań obiadowych (było trochę przed 12). Wróciliśmy jednak i się miło zakończyliśmy, gdyż kelnerka po zapytaniu na kuchni przyjęła nasze zamówienie. Jedzenie było naprawdę smaczne! polecamy !

Dziękujemy, 412justynao
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzonko, szybko podane, miła obsługa a do tego niedrogo, czegóż chcieć więcej od restauracji.

Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wrcamy tu prawie każdym razem kiedy jesteśmy w Kazimierzu. Smaczna i niedroga kuchnia polska. Polecam kaszotto oraz gołbki. Godne uwagi są wszystkie zupy. W sezonie zimowym może być problem z miejscami bo lokal jest mały. W lecie sporo miejsca w ogródku. Warto poczekać na stolik. Miejsce z klimatem.

Dziękujemy, marta_deni

Knajpa Artystyczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Knajpa Artystyczna? Podziel się wrażeniami!