“Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa ”
Knajpa Artystyczna — recenzja

Knajpa Artystyczna
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na Knajpę Artystyczną natrafiliśmy z narzeczonym od razu po zalogowaniu, gdy szukaliśmy czegoś smacznego w Kazimierzu. Na początku minęliśmy ją myśląc, że ze względu na porę nie otrzymamy nic z dań obiadowych (było trochę przed 12). Wróciliśmy jednak i się miło zakończyliśmy, gdyż kelnerka po zapytaniu na kuchni przyjęła nasze zamówienie. Jedzenie było naprawdę smaczne! polecamy !

Dziękujemy, 412justynao

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzonko, szybko podane, miła obsługa a do tego niedrogo, czegóż chcieć więcej od restauracji.

Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wrcamy tu prawie każdym razem kiedy jesteśmy w Kazimierzu. Smaczna i niedroga kuchnia polska. Polecam kaszotto oraz gołbki. Godne uwagi są wszystkie zupy. W sezonie zimowym może być problem z miejscami bo lokal jest mały. W lecie sporo miejsca w ogródku. Warto poczekać na stolik. Miejsce z klimatem.

Dziękujemy, marta_deni
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna i miła obsługa, ceny które nie przerażają i przede wszystkim bardzo dobre i szybko podane jedzenie :) Polecam z całego serca

Dziękujemy, gabrielabU8845DN
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Lokal w centrum Kazimierza. Troszkę mały i na stolik musieliśmy czekać ok. 10 minut. Ale warto było. Co prawda wnętrze nie przypomina artystycznych klimatów, ale to jedyny minus. Reszta to same plusy. Pomocna obsługa, pyszny domowy rosołek, kołduny artystyczne i pyszny i duży placek ziemniaczany z gulaszem. Ceny nie są wysokie. Polecam. Warto.

Dziękujemy, Tomasz K

Knajpa Artystyczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Knajpa Artystyczna? Podziel się wrażeniami!