“Obiad w drodze ”
Knajpa Artystyczna — recenzja

Knajpa Artystyczna
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Piątkowe popołudnie , wrzesień. Kazimierz sie zapełnia. Wstąpilismy na obiad po wąwozach a przed dalszą wędrówką. Piwo , schabowy. Ziemniaki raczej pastewne, ale schabowy smaczny , soczysty. Porcja wielka. Obsluga bardzo miła i sprawna. Miejsce bezpretensjonalne. Dziękujemy!

Dziękujemy, Grzegorz P

Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Placek po zbojnicku - warzywa w sosie z kilkoma kawałkami twardego mięsa wieprzowego na grubym placki pozostawia wiele do życzenia.... kotlet schabowy dla dziecka nie był najgorszy ale niedosmazone frytki mrożone to jakiś koszmar!!!!

Dziękujemy, Sylwia W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anzoceja, uśmiechnięta szefowa, Knajpa ArtystycznaOdpowiedź udzielona 17 września 2018

Szanowna Pani, niezmiernie nam przykro, że nasza kuchnia nie przypadła Pani do gustu.
W ciągu tego weekendu usmażyliśmy dla naszych Gości 183 placki, gotując w weekend łącznie acz kilkakrotnie 50 litrów sosu warzywnego i dusząc i w sobotę i w niedzielę 60 kg mięsa z łopatki wieprzowej - świeżutkiej bo rozbieranej w piątek. Jest Pani jedyną osobą, której nie smakowało - ale to Szanownej Pani prawo.
Co do frytek niedosmażonych - jeśli tak było przepraszamy, nasza wina, po to jest obsługa, żeby im takie rzeczy zgłaszać w trybie natychmiastowym i oni są po to, żeby takie rzeczy w trybie natychmiastowym załatwiać z uśmiechem - w ten weekend nikt nikomu nic na temat niedosmażonych frytek słowa nie powiedział, nie rozumiemy czemu tą wiedzą postanowiła się Pani najpierw podzielić w internecie, zamiast z obsługą - to trochę nie fair, nie dając nam szansy.
Odnosząc się do kwestii że frytki są mrożone, tak są to frytki mrożone - dzięki temu jest to najwyższa jakość ziemniaków i samego produktu - frytki są z mrożonki - i nawet jak Wam mówią w innych miejscach że nie są - to są! Opiekane ziemniaczki ze skórką - też są z mrożonki (u nas ich nie ma), ba żebyście Państwo widzieli katalogi firm, które się przekrzykują w oferowaniu restauracjom produktów wszelakich - och mrożonki - u nas tylko frytki z mrożonki :) ale za to jakie (jeśli dosmażone)!!!
Ogólnie rzecz biorąc Jedna Gwiazdka to bardzo słaba ocena... ale sądząc po innych Pani opiniach ma Pani ogromnego pecha do lokali które Pani odwiedza...

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Bardzo duży wybór posiłków także dietetycznych, miejsce spokojne, bardzo dobre zupy. Dużo gości gwarantuje świeżość produktów

2  Dziękujemy, Cezary B
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z bardzo miłą profesjonalną obsługą.
Ceny przystępne, a jedzenie smaczne.

Porcje duże
Klimat i wnętrze cudowne

2  Dziękujemy, Sylwia S
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nazwa fajna, dobra miejscówka, tuż przy rynku.
I to by było na tyle.
Kolor barszczu ukraińskiego przypominał kolor starej ścierki. Drugie dania, takie sobie. Jedliśmy placek artystyczny i kotlet schabowy. Nawet nie chce mi się opisywać.
W upał żadna klimatyzacja. Duszno i średnio. Stosunek ceny do jakości: bywa lepiej.
Tuż obok jest Stara Łaźnia :) och!!!

Dziękujemy, olimleo

Knajpa Artystyczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Knajpa Artystyczna? Podziel się wrażeniami!