Kazimierz Dolny

“Poprawnie, ale spodziewałem się czegoś lepszego”
Akuku — recenzja

Akuku

Być może trafiliśmy na zły dzień, ale podanie dań w niczym nie przypominało tego ze zdjęć zamieszczanych w sieci. Smak - 6/10. Generalnie - raczej nie polecam,

Dziękujemy, KamilMaroszek

Wróciliśmy po roku. Akuku nie zawiodło. estetyka, obsługa, kuchnia, wyobraźnia kulinarna... wszystko na wysokim poziomie. Na mnie największe wrażenie robią tam zupy. Genialne!

Dziękujemy, Grzegorz P
Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam , kaczka palce lizać , łopatka wieprzowa również pychota, miła obsługa . Lokal klimatyczny położony poza centrum wiec cicho i miło .

Dziękujemy, O9716DDkrzysztofk
Zrecenzowano 5 września 2019

Restauracja wyjątkowa, wyśmienite jedzenie. Potrawy przyrządzone i podane na wysokim poziomie. Brawa dla kucharza.

Dziękujemy, Agavb
Zrecenzowano 2 września 2019

Cudowne miejsce z pysznym jedzeniem. Wybralismy sie na niedzielna kolacje i nie zawiedlismy sie. Tatar i sledz palce lizac. Dziekujemy młodemu Panu ktory nas obslugiwal za zyczliwosc. Pozdrawiamy z Warszawy i przy nastepnej wizycie w Kazimierzu na pewno wrocimy .

Dziękujemy, V4862TBrenatam

Akuku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Akuku? Podziel się wrażeniami!