“Raj dla podniebienia”
Akuku — recenzja

Akuku
Zrecenzowano 2 września 2019

Trafiliśmy tu na późną kolację. Rozkoszowaliśmy się pysznym daniami. Dania mają ciekawe połączenia smakowe i są artystycznenie podane. Widać w tym miejscu , że cieszą się tym co robią.Pani kelnerka miła i gościnna. Jedliśmy tatara, wątrobkę oraz sałatkę z kaczki. Wszystko na 6 oceniając szkolnie. Podsumowaliśmy to pięknymi deserami. Polecam my tu wrócimy!!!!!!!

Dziękujemy, Magdalena S

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite jedzenie, przepięknie podane. Poezja smaku. Obsługa kompetentna, życzliwa, ale nie nadskakująca. Dodatkowego uroku dodają dwa śmieszne kundelki. Ceny wysokie, ale dania absolutnie są ich warte.

Dziękujemy, Eliza L
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kierując się dobrymi opiniami na Trip Advisor wybraliśmy się do Akuku. Oddalone nieco od centrum miejsce wydało nam się urokliwe, więc zdecydowaliśmy się zjeść tam lunch. Wybraliśmy jedną zupę dnia i jedno z dwóch dań wegetariańskich-pierogi z czarną soczewicą. O ile zupa dnia- chłodnik z ogórkiem - był poprawny, o tule ciasto na pierogi okazało się ekstremalnie słone i praktycznie niejadalne.
Restauracja ta okazała się dla nas ogromnym rozczarowaniem, a kelner nawet nie przeprosił za zaistniałą sytuację.

Dziękujemy, Alexasty
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jedno z ciekawszych miejsc w Kazimierzu. Doskonały śledź oraz śliwowica po której zrobiło mi się podwójnie gorąco. Miła i przyjazna obsługa.

Dziękujemy, TreborAktod
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierś z kaczki przyrządzona w sposób wybitny! Pięknie podana! Odwiedziłem zachęcony ilością recenzji na Tripadvisor. Nie zawiodłem się. Wspaniały i malowniczy ogródek z piękną roślinnością. Obsługa sympatyczna i zaangażowana. Wizyta w Akuku będzie punktem obowiązkowym przy okazji kolejnej podróży do Kazimierza. <3

Dziękujemy, szymonkowalski

Akuku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Akuku? Podziel się wrażeniami!