“Pyszne jedzenie”
Akuku — recenzja

Akuku

Owszem trzeba swoje odczekać ale warto! Jedzenie świeże, świetnie skomponowane. Karta krótka ale każdy coś dla siebie wybierze. Jedliśmy trzy różne potrawy i każda była rewelacyjna. Napewno będziemy wracać.

1  Dziękujemy, Weronika G

Dobre jedzenie, ciekawa krótka karta, wszystko szykowane na zamówienie, stąd dłuższy czas oczekiwania. Lokal przyjazny psom.

1  Dziękujemy, Comamir

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pomocna w rozwiązaniu trudności organizacyjnych. Doskonale przekazują informacje o daniach, które podają bardzo elegancko. Porcje w sam raz. Doskonale wina. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Malutki1975

Jesli chodzi o zupy to rosół całkiem okej, żurek grzybowy dramat, kwaśny, nieprzyjemny zapach, trudno było go zjeść. Na drugie pierogi z kaszą gryczaną serem i mięta - podane na słodko z cukrem pudrem i owocami - dziwne połączenie, ale kelnerka uprzedzała że są trochę słodsze, więc nie narzekam. Mąż wziął policzki wołowe - były wysuszone i zbyt mocno doprawione. Ponadto czas oczekiwania na drugie danie ok 45 minut. Naprawdę słabo. Nie polecam. Mam wrażenie, że restauracja leci na dobrej ocenie sprzed lat i przestali się starać. Ale może po prostu źle trafilismy.

Dziękujemy, LucyLusz
Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecamy te restauracje, bardzo kameralne miejsce. Karta menu krótka, każdy znajdzie coś dla siebie od schabowego po bardziej wyszukane dania.
Miła obsługa, klimatyczne taras na zewnątrz restauracji!!! Polecamy zupę czosnkowa ;)

Dziękujemy, 293pawelz

Akuku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Akuku? Podziel się wrażeniami!