“Przystanek ludzie”

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa
Opis: Witaj gościu. Dodatkowa informacja brzmi:) w piątek i sobotę na gości czekamy do 21, jeżeli chcesz nas odwiedzić i spędzić z nami wieczór to dobry czas. Działamy do ostatniego klienta. Jeżeli nie mamy gości do 21 zamykamy Korzeniową i odpoczywamy:) Podczas koncertów naturalnie działamy dłużej. Korzeń

Nietuzinkowe miejsce, bogactwo smaków, przyjemna oprawa muzyczna, szybka obsługa. Każdy znalazł coś dla siebie (od czterolatka po wegankę). Wystrój 'narzuca' atmosferę relaksu, umożliwia ruch, ciągłe mieszanie się gości, rozmowę z wieloma osobami, a nie tylko z tą siedząca obok. Daleki jest od tradycyjnego, sztywnego i statycznego. Obok wąwóz, idealny na spacer po uczcie dla podniebienia:)

Dziękujemy, Okwieka

Jest to na pewno wyjątkowe i klimatyczne miejsce. I choćby dlatego fajnie tu wpaść. Obsługa była bardzo uprzejma. Jeśli chodzi o jedzenie to tutaj już pojawia się problem. Narzeczony trafił na całkiem niezłe leniwe kluchy. Ja niestety nie załapałam się już na zamówione danie mięsne. W zamian zdecydowałam się na kwaśnicę, która była jednym słowem dziwna. Trochę przekomboninowana, a pomidory były tam niepotrzebne. Tak czy siak polecam odwiedzić tę restaurację i przekonać się samemu.

Dziękujemy, monikaw102

Pyszne jedzenie, mila atmosfera i doskonała obsługa. Miejsce które trzeba odwiedzić podczas pobytu w Kazimierzu.

2  Dziękujemy, Kuba E

Przepysznie! Mięsko delikatne, żeberka to mistrzostwo. Niebanalne miejsce, świetny klimat i pyszne jedzenie. Będziemy częstymi gośćmi.

Dziękujemy, AdriannaO94
Zrecenzowano 12 września 2019

Od lat jesteśmy stałymi gośćmi w 3 Księżycu i Przystanku Korzeniowa. Z wielką przyjemnością uczestniczymy w zmianach, ulepszeniach i nowych pomysłach wprowadzanych przez gospodarzy z taką inwencją i sercem. A serca i ciepła jest tam mnóstwo ❣️ Klimat jest tam taki, że zdecydowaliśmy się właśnie tam zorganizować nasze wesele. Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni! Miejsca pieknie udekorowane, lekko i ciepło, świeże kwiaty, oświetlenie i te cudne detale. Kuchnia wspaniała, świeżo przywiezione przez gospodarzy nowinki z wakacji świetnie zagrały a kucharz potrafił przygotować pyszności realizujac nasze smaki z wakacji. Trunki przednie, piwa kraftowe, wina, cydr itp. Atmosfera domu i ogrodu sprawiła, że goście nie chcieli iść spać, bo w Korzeniu każdy może zrobić co chce, nie jest to sztywne, zasiadane przyjęcie. Jest miejsce do tańczenia, miejsca przy stołach i miejsce do relaksu na leżakach. Cały czas byliśmy zaopiekowani przez gospodarzy i życzliwą obsługę. To był najlepszy wybór i bardzo Wam dziękujemy kochani

3  Dziękujemy, Anna M

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa? Podziel się wrażeniami!