“Obiad”

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa
Opis: Witaj gościu. Dodatkowa informacja brzmi:) w piątek i sobotę na gości czekamy do 21, jeżeli chcesz nas odwiedzić i spędzić z nami wieczór to dobry czas. Działamy do ostatniego klienta. Jeżeli nie mamy gości do 21 zamykamy Korzeniową i odpoczywamy:) Podczas koncertów naturalnie działamy dłużej. Korzeń
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne. Kwaśnica super. Kanapka ze stekiem lub z szarpaną wieprzowina super
Jedyny minus to czas oczekiwania na jedzenie i napoje ok. 1h.
Mimo długiego czasu oczekiwania było warto.

2  Dziękujemy, emilian336

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimatyczne miejsce z doskonałą obsługą i niecodzienną kuchnią. Można tu stracić cały dzień wypoczywając w cieniu drzew na leżakach. Do tego lokalne piwa i wina. Czego chcieć więcej?

1  Dziękujemy, jansM152IF
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To nasze drugie podejście, tym razem wyjątkowo udane. Pierwszym razem było nie mniej pysznie, ale porcje były dużo mniejsze, czy to zły dzień kucharza? Nie wiem. Korzeniowa to miejsce bardzo gościnne, przyjazne. Tu nie jesteś zwykłym klientem, a raczej domownikiem. Oczywiście wszystko w odpowiednich kazimierskich cenach. W karcie bardzo ciekawe i dobrze doprawione połączenia. Opcje i wege i wegan także nie są problemem. Nie ma słodkich napojów z sieciowek, ani kawę z ekspresu. Dominują lemoniady, cydry, kraftowe lokalne piwo a kawa robiona w nietypowych zaparzaczach ma swój nietypowy i niepowtarzalny smak.

1  Dziękujemy, kazald
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciłem tu po roku i nadal ta restauracja mnie zachwyca. Wystrój, jedzenie oraz dostępność piw kratfowych i lokalnych win, tworzą bardzo miłą atmosferę! Bardzo oryginalne połączenie kiszonych przetworów w daniach. Naprawdę trzyma wysoki poziom.

1  Dziękujemy, Arczibald777
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Duży wybór ciekawych dań, pyszne lemoniady "od przyjaciół", smaczne, ale butelkowane, to nie to samo, co robiona na miejscu najprostsza lemoniada lub mrożona herbata. Recenzja nie jest pozytywna przez szakszukę. To proste danie, z którym Kazimierz ma problemy. Tutaj miała być, według zapewnień bardzo sympatycznej kelnerki prawdziwa. No i sos ok, z dodatkiem soczewicy, ok. Na bardzo małej patelence za 16 zł, ok. Zmieściło się tam tylko jedno jajko i w tym problem. W szakszuce nie podaje się jajka smażonego na oddzielnej patelni! A tutaj tak było, do tego, pomimo minimalnej porcji, żadnego pieczywa czy warzywka. Szkoda, bo szliśmy długo na to śniadanie w upale, porażka.

2  Dziękujemy, fartunia

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa? Podziel się wrażeniami!