“Obiadek w klubojadalni”

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa
Opis: Witaj gościu. Dodatkowa informacja brzmi:) w piątek i sobotę na gości czekamy do 21, jeżeli chcesz nas odwiedzić i spędzić z nami wieczór to dobry czas. Działamy do ostatniego klienta. Jeżeli nie mamy gości do 21 zamykamy Korzeniową i odpoczywamy:) Podczas koncertów naturalnie działamy dłużej. Korzeń

Pyszny kapuśniaczek i leniwe :) i wołowina :) klimatyczne miejskie na samym wejściu do wąwozu :) polecamy !!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, agacior1

Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal w ładnym miejscu jednak trochę przesadnie alternatywny. W stylu szałasowym, Zagracony, w.c. W słabym stanie. Pretensjonalna karta dań, długie czekanie, efekt bardzo średni. Zupa dahl trochę dziwna, rzadka, mało soczewicy za to wielkie kawały warzyw. Niekoniecznie tam wrócę.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Marzena S
Zrecenzowano 4 października 2018

Pojechałem znów w te okolice w celach biznesowych i nie mogłem nie zajrzeć ponownie w to urocze miejsce,......miejsce ciszy, relaksu i ukojenia po codziennych biznesowych przeprawach. Byłem tam z kolegom Niemcem i ten od samego progu powtarzał mi....erstaunlich, erstaunlich....patrzył na ściany, okolicę klubokawiarni i cmokał.
Kolega Niemiec zamówił burgera ( jest z Hamburga to się mu świetnie złożyło), a ja wyciągając stare pożółkłe 10marek (które znalazłem w swoim pierwszym Trabancie) poprosiłem o kawę i z lekką nonszalancją powiedziałem "niech mnie Pani zaskoczy". Kolega spojrzał na mnie, popatrzył i dodał cmokając.....unmöglich.
Dania przyszły sprawnie szybko (jak zwykle) i smaczne (jak zwykle). Kolega jadł, cmokał, stwierdził w pewnym momencie, że burger został wykonany z Deutsche Präzision. Moja kawa robiła kap kap, na dnie filiżanki czekała słodka niespodzianka, a danie które dostałem (lecz już nie pamiętam nazwy) było idealnie dobrane do nastroju który tego dnia miałem i do miejsca które miałem w brzuchu. W końcu to miał być szybki lunch lub po prostu zweites Frühstück.
Kolega stwierdził przy zapłaceniu rachunku: "Ich werde zurückkommen"
No i tego się będziemy trzymać. Bardzo polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, romek_skoczyla
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo atrakcyjnie podane i bardzo smaczne. Z przystawek pieczony pipek zasługuje na szczególną pochwałę, z dań głównych zamówiliśmy pięć różnych potraw, wszystkie każdemu smakowały, polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, dominikz548
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dziś w tej szalonej i klimatycznej knajpce;-Jedzenie fenomenalne.Nie przypominam sobie czy jadłem kiedykolwiek tak dobrą wołowine a indyk też zrobił swoje.Jednym słowem POLECAM!!!!!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, bart8109

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa? Podziel się wrażeniami!