“Bar Weranda”
Bar Weranda — recenzja

Bar Weranda
Zrecenzowano 6 września 2019

Polecam obiady domowe.Ceny na każdą kieszeń. Super Obsługa. Obfite jedzenie Polecam wszystkim,przebywającym w Kazmierzu

1  Dziękujemy, Wiesław M

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bar na werandzie, pokaźne porcje, za niewygórowaną kaskę suty posiłek, jedynym minusem to iż naczynia po posiłku są odbierane w okienku gdzie wydaje się posiłki. Słowem klucz jest tu BAR, jeśli liczymy na restaurację to nie jest to, to jest BAR, dobry bar.

1  Dziękujemy, Jerzy G
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

polecam to miejsce na obiad z rodzina ceny przystępne porcje w sam raz w tygodniu nie ma tłumów warto odwiedzić ten lokal

Dziękujemy, nebeclaudia
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre, swieze jedzenie w przystępnej cenie, duże porcje. Musieliśmy chwile poczekac az zwolni sie miejsce ale bylo warto. Jedynym minusem tego miejsca jest brak możliwości płacenia karta.

1  Dziękujemy, weronika_306
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z gatunku tych co nie wyglądają dobrze ale nieźle w nim karmią. Trafiłem do niego przypadkiem. Wraz z żoną zjedliśmy placki- były chrupkie, dobrze wypurczone, wyglądały bardzo apetycznie. Za co minus? Jeśli chodzi o jedzenie to było bardzo słone, a jestem osobą która lubi dobrze posolić. Drugi minus to czystość. Lokal ma spore obłożenie i obsługa chyba nie nadąża. Kwestie takie jak wszystkie elementy z zastawy, każda z innej parafii, mają nawet swój urok więc nie jest to minus. jeśli chcesz zjeść dobre placki to wybrałeś dobre miejsce.

Dziękujemy, 980pawe_w

Bar Weranda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Bar Weranda? Podziel się wrażeniami!