Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Spędziliśmy tu jedną noc... czuwaliśmy a nie spaliśmy bo w łazience było pełno czarnej pleśni okropne, śmierdziało stęchlizną. Zamiast wypocząć to podawałam córce leki alergiczne i słuchałam jak kaszle i ma katar. Mieliśmy apartament na dole koło recepcji. Urocza pani w recepcji obudziła nas o 5.40. Śniadanie przeciętne. Wymeldowując się powiedzieliśmy o warunkach a w recepcji stwierdzili, źe wiedzą że tak jest, ale oprócz zmieszania nic z tym nie zrobiono. Apartament zastrzegam nie jest tani -można sprawdzić. Ostrzegam omijać to miejsce !!!!!!!!!

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Sama willa jest położna w świetnej lokalizacji względem rynku, czy kościoła na wzgórzu. Co do jakości, pokoje są skromnie wyposażone, czystość była ok. Stosunek ceny do jakości zupełnie nieadekwatny, zwłaszcza, że za śniadanie trzeba dopłacić.

Dziękujemy, asolinski001
Zrecenzowano: 14 listopada 2018

Niestety, ale kompletnego zaniedbania czystości i podstawowych zasad sanitarnych nie da się zrekompensować dobrą lokalizacją i miłą obsługą.

W łazience wszędzie grzyb, po skierowaniu strumienia wody na ścianę kabiny prysznicowej odklejały się od niej czarne kawałki pleśni, grzybów i innego brudu... takie efekt chyba wymaga kompletnego braku mycia kabiny przez kilka miesięcy! (Przynajmniej tak się domyślam, bo pierwszy raz widziałem coś takiego).
Po podłodze walały się kawałki brudu, po przesunięciu chodniczka w łazience też posypało się coś czarnego.
Fuga zapuszczona na całych ścianach.
Pajęczyny w kątach i oknach.
Po dywanie w pokoju walały się kłęby włosów, które dziecko zbierało rzepami z butów podczas raczkowania.
Brudny dywan w miejscu wypalonej dziury przez żelazko zakryty jeszcze brudniejszą wycieraczką.
Ręczniki brudno szare i postrzępione.
Na domiar złego w pokoju unosił się zapach stęchlizny pomieszany z chemikaliami... chyba zamiast sprzątane, to pokoje są dezynfekowane jakimś sprejem.

W trosce o zdrowie - odradzam.

Termin pobytu: listopad 2018
3  Dziękujemy, Dariusz_De
Zrecenzowano: 11 listopada 2018

Zaplanowaliśmy wyjazd do Kazimierza na 11 listopada br i przewidując, że będzie problem z noclegiem zamówiliśmy go już 28.10., nikt nie prosił nas o zaliczkę, ani potwierdzenie rezerwacji (chociaż proponowaliśmy zaliczkę), jakie było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że nasza rezerwacja została anulowana, ponieważ pani recepcjonistka nie dodzwoniła się do nas, chcąc się dowiedzieć czy potwierdzamy rezerwację. Wyjeżdżamy kilka razy w roku a taka sytuacja spotkała nas po raz pierwszy, jak się chce potwierdzenia rezerwacji, to trzeba o tym powiedzieć lub prosić o zaliczkę. Uważam to za brak profesjonalizmu i lekceważenie klienta. NIE POLECAM tego hotelu nikomu. Nocleg znaleźliśmy po długich poszukiwaniach w Zajeździe Piastowskim i ten hotel polecamy wszystkim.

Termin pobytu: listopad 2018
2  Dziękujemy, Curiosity29048950445
Zrecenzowano: 22 października 2018

Dobra lokalizacja przy urokliwej uliczce z pol kilometra od rynku, parking w cenie. Dobre i obfite śniadania płatne dodatkowo. Pokoje dość akustyczne, słychać każde wejście do budynku. Umeblowanie skromne, przydałaby się wymiana i mały remont całości.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi