Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Super hotel , dojście do rynku pod górkę , ale warto Obsługa hotelu bardzo miła , śniadania pyszne , restauracja czynna do 22 i super menu . Hotel przyjazny zwierzakom , drugi raz na pewno przyjedziemy z naszym Guciem
Dużo zieleni , hamak , plac zabaw na dworze , drugi w budynku . Basen na zewnątrz i malutki dla dzieciaczków .Naszej rocznej córeczce bardzo się podobało , w jacuzzi też
Na pewno wrócimy !!!

Dziękujemy, JoannaOliwia153
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Pod górę.... po trzeba liczyć 10 minut spaceru pod górę z rynku :) ale reszta to już same plusy. Obsługa przemiła, śniadanie bardzo urozmaicone, ogród, basen cudo nieco od rynku cieszysz się ciszą i spokojem. Pokoje czyste, klimatyzowane. Naprawdę warto zwłaszcza dla tych co chcą być w centrum Kazimierza ale mieć spokój

Wskazówka dotycząca pokoi: 15 minut spaceru z rynku pod góre .... z górki około 5 minut :)
Dziękujemy, piernik999
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ladny, czysty, zadbany,prawdziwe stare meble tworzå atmosfere, nieduzy hotel ale jest duzo atrakcji dla dzieci : plac zabaw , ogrød, basen... Dodatkowo hamaki, jacuzzi i sauny w piwnicy, bilard, pilkarzyki, zabawy swietlne dla dzieci... Dzieci sie nie nudzå a to juz polowa sukcesu udanego pobytu. Jednak Najwiekszy plus dla obslugi : rzadko kiedy jest tak dobra obsluga w hotelu, piec gwiazdek za to... poczulem sie jak w grand hotelu w Sopocie

Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Hotel położony na uboczu wśród zieleni,oferujący wysoki standard usług. Dobre śniadania. Miły i chętny do pomocy personel. Dobre SPA. Nie zabrakło miejsca do zabaw dla dzieci -tak wewnątrz jak i w ogrodzie. Polecam

Dziękujemy, ataborski
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, kameralnie, czysto, dobre śniadania, przyjemne mini spa.
Zadbany ogród z leżakami, nie zabrakło małego placu zabaw dla dzieci.
Z pewnością można polecić szczególnie gdy mamy dość molochowatych hoteli.

Dziękujemy, Karina Ś
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKazimierzowka, recepcja, Hotel KazimierzówkaOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Serdecznie dziękujemy za tak miły komentarz o naszym hotelu. Jest nam niezmiernie miło, że nasza obsługa zrobiła na Panu pozytywne wrażenie, a nasze usługi spełniły oczekiwania. Z radością powitamy Pana ponownie w Hotelu Kazimierzówka Wellness & Spa starając się zadbać o komfort pobytu.
Pozdrawiam serdecznie,
Recepcja Hotelu Kazimierzówka, Wioleta Wójtowicz