“POBYT W KAZIMIERZÓWCE”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“POBYT W KAZIMIERZÓWCE”
Zrecenzowano: 5 września 2013

Spedzilismy wraz z rodziną 3 dni w sierpniu w Kazimierzówce. Pobyt rewelacja, kuchnia doskonała, pokoje ładne, przede wszystkim bardzo czyste, obsluga przemiła. Naprawdę bylismy zachwyceni. Jedyny minus lokalizacja, trzeba wejsc pod dosc stromą górę a z malymi dziecmi to wyzwanie. Ale ten minus rekompensuje Kazimierzowka/kuchnia, pokoje, obsluga/ wszystko na najwyzszym poziomie. Na pewno tam wrocimy.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje przestronne, mozna podpytac przy rezerwacji, ja podpytalam i dostalismy pokoj z widokiem na p...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: sierpniu 2013, wyjazd z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem

1 Dziękujemy, Marzena x
Napisz recenzję

148 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (20)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 8
5 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 14
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2013

Cudowne miejsce. Piękna lokalizacja, bardzo ładny i czyściutki hotel, super obsługa na każde zawołanie. A jedzenie....palce lizać. Na śniadania śweże maliny, koktajl ze świeżych owoców, miód i dżemy jak domowe, na miejscu wypiekane mięsa. A na obiad - najlepsze na świecie pierogi z kaczką, poliki wołowe ze szpinakiem.... Pojechaliśmy na dwie noce, zostaliśmy cztery i szkoda było wyjeżdzać!!!!

• Pobyt: sierpniu 2013, wyjazd z rodziną
5 Dziękujemy, Monika O
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 20
13 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 43
Zrecenzowano: 29 czerwca 2013

Hotel położony jest na Górach. Dla osób, które znają Kazimierz to jest minus (ja do takich osób się zaliczam). Hotel jest bardzo elegancki, czysty. Położony przy wąskiej drodze - odradzam dojazd autokarem - my mieliśmy problem. Na temat jedzenia nie potrafię nic powiedzieć - mieliśmy grilla, a rano hotelowe śniadanie (bardzo przeciętne).
Położenie na Górach sprawia, że do miasta jest 1,5 km - drogą w dół (na szczęście nie musieliśmy wchodzić z powrotem).

• Pobyt: czerwcu 2013, wyjazd ze znajomymi
3 Dziękujemy, Esmeralda_pl
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
7 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 35
Zrecenzowano: 14 maja 2013

Do Kazimierzówki trafiliśmy przez przypadek. Mieliśmy spać w Królu Kazimierzu, ale odbywała sie tam konferencja i nie było wolnych miejsc. Po pobycie w Kazimierzówce bardzo cieszyliśmy sie z takiego zbiegu okoliczności! Hotel naprawdę godny polecenia. Bardzo dobry standard pokoju, ładnie urządzony, przestronny. Czyściutko, nie było sie do czego przyczepić. Obsługa miło, hotel położony w cichej okolicy. Do centrum spokojnie można przejść na pieszo, a wracając przynajmniej można spalić trochę kalori, bo powrót jest pod górkę ;) W łazience suszarka i wielki plus za kosmetyki z BIO pomarańczami :) Śniadania skromne, ale dobre. Nie wiem jak jedzienie w restauracji, poniewaz jedlismy na miescie. Reasumując: do szczęścia brakowało nam tylko mini barku w pokoju ;) Na koniec jeszcze wspomnę o cenie - niezbyt wygórowana, co mile zaskakuje. Z pewnością będziemy tu czystymi bywalcami.

• Pobyt: maju 2013, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, Lacara
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 2
Zrecenzowano: 22 lutego 2013

W Kazimierzówce gościłam weekendowo 15-17.02.2013 jestem Bardzo zadowolona z obsługi i z samego hotelu, aż żal było wyjeżdżać. Przytulnie urządzony, bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Wystawa która jest zorganizowana w samych hotelu zapiera dech w piersi, z przyjemnością zabrała bym parę obrazów ze sobą ale to następnym razem nastawię się na zakupy :)
Kuchnia hmmm palce lizać, wszystkim polecam przede wszystkim sałatkę z melona i szynką oraz pucharek lodowy.
Była to pierwsza przygoda w tym miejscu ale na pewno nie ostatnia.
Jeśli ktoś się wybiera do Kazimierza Dolnego to polecam wręcz namawiam na pobyt w KAZIMIERZÓWCE.

• Pobyt: lutym 2013, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, Misterium82
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Kazimierz Dolny — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1.0 km
Balia Spa & Wellness
Nr 7 z 8 w lokalizacji Kazimierz Dolny
Liczba recenzji: 14
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Kazimierzówka? Podziel się wrażeniami!

Hotel Kazimierzówka — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Kazimierzówka
Adres: Góry 10, Kazimierz Dolny 24-120, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Kazimierz Dolny
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 8 hoteli w Kazimierzu Dolnym
Rozpiętość cen (za noc): 233 zł–539 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Kazimierzówka 3*
Liczba pokoi: 23
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Kazimierzówka. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?