“Polecam, smacznie i miło :)”
Altro Da Cristiano — recenzja

Altro Da Cristiano
Zamów online

Bardzo dobra pizza na cienkim cieście, smaczna zupa cebulowa i wyśmienita lemoniada. Uprzejma, kontaktowa obsługa. Pewny punkt na bardzo dobry posiłek przy kolejnej wizycie w Kazimierzu. Pozdrawiam

Dziękujemy, Lutek N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cristian G, Właściciel, Altro Da CristianoOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy za recenzje. :)

Najwyższy poziom obsługi, ale pizza jestem bardzo zawiedziony- za dobra , serdecznie polecam mega placek, super świeże produkty wprost z włoskiego buta

Dziękujemy, Fseba78

Dziękujemy za recenzje. :)

Szczerze polecam. Jedzenie pyszne, prawdziwie włoskie, dbałość o składniki. Bardzo uprzejma obsługa. Cudowna kawa

Dziękujemy, zagajnik

Dziękujemy za recenzje. :)

Bardzo przyjemna ristorante smak jak z Rzymskiej pizzeri!!! Polecam smak włoskich dań 100%. Bardzo miła obsługa i klimat

Dziękujemy, Hadrianpd

Dziękujemy za recenzje. :)

Pyszna pizza i włoska kuchnia. Mocno polecam ! Uwaga :-) duuuuże, przepyszne sałatki. Na 100% zawitamy tu ponownie !

Dziękujemy, pawwoj75

Altro Da Cristiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Altro Da Cristiano? Podziel się wrażeniami!