“Wyśmienita włoska nuta Kazimierza”
Altro Da Cristiano — recenzja

Altro Da Cristiano
Zamów online
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najwyższy poziom obsługi, ale pizza jestem bardzo zawiedziony- za dobra , serdecznie polecam mega placek, super świeże produkty wprost z włoskiego buta

Dziękujemy, Fseba78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cristian G, Właściciel, Altro Da CristianoOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Zrecenzowano 12 września 2019

Szczerze polecam. Jedzenie pyszne, prawdziwie włoskie, dbałość o składniki. Bardzo uprzejma obsługa. Cudowna kawa

Dziękujemy, zagajnik

Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo przyjemna ristorante smak jak z Rzymskiej pizzeri!!! Polecam smak włoskich dań 100%. Bardzo miła obsługa i klimat

Dziękujemy, Hadrianpd

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza i włoska kuchnia. Mocno polecam ! Uwaga :-) duuuuże, przepyszne sałatki. Na 100% zawitamy tu ponownie !

Dziękujemy, pawwoj75

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy pizzę z krewetkami, sałatkę z gruszka i gorgonzola i makaron ragu dla dziecka. Wszystko pyszne. Ciasto na pizzę idealne, cienkie i chrupiące, sałatka świetnie skomponowana z ogromną ilością gorgonzoli, makaron również smaczny:)do tego bardzo dobre lekkie białe wino. Wystrój skromny i przyjemny, Pan kelner uprzejmy i pomocny. Całość na 5+.

Dziękujemy, Maciej J

Altro Da Cristiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Altro Da Cristiano? Podziel się wrażeniami!