“Super”
Altro Da Cristiano — recenzja

Altro Da Cristiano
Zamów online
Zrecenzowano 9 września 2019

miłe miejsce w centrum Kazimierza, bardzo miła i szybka obsługa, jedzenie pysznie i w racjonalnych cenach

Dziękujemy, Alek1627
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cristian G, Właściciel, Altro Da CristianoOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie- sałatka z gorgonzola mistrzowska, duże porcje i przesympatyczna obsługa. Polecam :)

Dziękujemy, arlettab2017

Zrecenzowano 6 września 2019

Miła obsługa i dobre jedzenie.
Przyjemna atmosfera w lokalu i ogródku.
Bardzo dobra pizza , Polecamy

Dziękujemy, Kuba C

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy grupą 6 osobową,miało nas dojść jeszcze kilka osób. Byliśmy w trakcie zamawiania 3 butelek wina, następnie pizza i makarony. Poprosiliśmy, żeby w pizzy z szynką parmeńską( która miała w składnikach : pomidor koktajlowy, rucola, szynka parmieńska), nie kłaść na jednej z połówek szynki parmeńskiej. Pani kelnerka odmówiła przyjęcia zamówienia. Poprosiliśmy o kontakt z kucharzem/menagerem. Pan zjawił się u nas, również twierdząc, że nie jest możliwe wykonanie pizzy pół na pół. Wszystko można by zrozumieć bo każda restauracja ma swoje zasady-ok. Ale my nie prosiliśmy capriciosy na pół z quattro formaggi tylko prosiliśmy o brak szynki na jednej ze stron.
W dodatku nie był to nasz wymysł tylko jedna z osób była wegetarianka wiec kluczowe było dla niej aby nie było mięsa na jednej z połówek. Natomiast arogancja oraz ograniczenie Pana Szefa Kuchni/Menegera;) nie pozwalały na żaden kompromis. Zatem musieliśmy opuścić lokal.
Warto przemyśleć coś czasami.

Dziękujemy, katszu89

Rozmawialiśmy na ten temat z szefem kuchni. Niestety, ale tak jak Pani napisała, każda restauracja ma swoje zasady. My po to, żeby był porządek w zamówieniach ustalaliśmy takie reguły. Dla Naszych Gości może to się wydawać dziwne, ale niech Nam Pani wierzy, przy ogromnym ruchu jaki czasem doświadczamy tak jest lepiej. Szkoda, że ocenia Nas Pani tak nisko nie próbując nawet Naszych dań. :) A wybór jest duży także dal Wegetarian bez zbędnych zmian w daniach.

Zrecenzowano 6 września 2019

Rewelacyjna pizza na cienkim cieście ze świeżymi, dobrymi gatunkowo składnikami. W lokalu cicho, spokojnie. Obsługa wyjątkowo miła i sprawna.

Dziękujemy, lukomskaewa

Altro Da Cristiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Altro Da Cristiano? Podziel się wrażeniami!