“Kolacja”
Altro Da Cristiano — recenzja

Altro Da Cristiano
Zamów online
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy grupą 6 osobową,miało nas dojść jeszcze kilka osób. Byliśmy w trakcie zamawiania 3 butelek wina, następnie pizza i makarony. Poprosiliśmy, żeby w pizzy z szynką parmeńską( która miała w składnikach : pomidor koktajlowy, rucola, szynka parmieńska), nie kłaść na jednej z połówek szynki parmeńskiej. Pani kelnerka odmówiła przyjęcia zamówienia. Poprosiliśmy o kontakt z kucharzem/menagerem. Pan zjawił się u nas, również twierdząc, że nie jest możliwe wykonanie pizzy pół na pół. Wszystko można by zrozumieć bo każda restauracja ma swoje zasady-ok. Ale my nie prosiliśmy capriciosy na pół z quattro formaggi tylko prosiliśmy o brak szynki na jednej ze stron.
W dodatku nie był to nasz wymysł tylko jedna z osób była wegetarianka wiec kluczowe było dla niej aby nie było mięsa na jednej z połówek. Natomiast arogancja oraz ograniczenie Pana Szefa Kuchni/Menegera;) nie pozwalały na żaden kompromis. Zatem musieliśmy opuścić lokal.
Warto przemyśleć coś czasami.

Dziękujemy, katszu89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cristian G, Właściciel, Altro Da CristianoOdpowiedź udzielona 6 dni temu

Rozmawialiśmy na ten temat z szefem kuchni. Niestety, ale tak jak Pani napisała, każda restauracja ma swoje zasady. My po to, żeby był porządek w zamówieniach ustalaliśmy takie reguły. Dla Naszych Gości może to się wydawać dziwne, ale niech Nam Pani wierzy, przy ogromnym ruchu jaki czasem doświadczamy tak jest lepiej. Szkoda, że ocenia Nas Pani tak nisko nie próbując nawet Naszych dań. :) A wybór jest duży także dal Wegetarian bez zbędnych zmian w daniach.

Zrecenzowano 6 września 2019

Rewelacyjna pizza na cienkim cieście ze świeżymi, dobrymi gatunkowo składnikami. W lokalu cicho, spokojnie. Obsługa wyjątkowo miła i sprawna.

Dziękujemy, lukomskaewa

Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo dobra pizza na cienkim cieście, makaron również. Fajne miejsce że świetną obsługą :) Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, Aleksandraaaaaaaaa

Zrecenzowano 2 września 2019

Wszystko pyszne :) polecamy, polecamy pizze z kurkami, obsluga bardzo mila i rzetelna. Warto odwiedzic :)

Dziękujemy, Agatawu1

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam prawdziwa włoska kuchnia.
Przepyszne pizza i makarony.
Szybka i sprawna obsługa, krótki czas oczekiwania. Polecamy ogródek z widokiem na zamek.

Dziękujemy, _David_Claudia_PL_

Altro Da Cristiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Altro Da Cristiano? Podziel się wrażeniami!