“Bardzo przyjemnie”
Altro Da Cristiano — recenzja

Altro Da Cristiano
Zamów online
Zrecenzowano 2 września 2019

Typowe włoskie jedzenie, pizza rewelacyjna na cienkim cieście, sałatki ze świeżych produktów. Przepyszna domowa lemoniada. Polecamy na 100%

Dziękujemy, Karolina C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cristian G, Właściciel, Altro Da CristianoOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przepyszne dania i miła obsługa w restauracji Altro da Cristiano. Polecam. Ceny przystępne. Napewno tu wrócę.

Dziękujemy, Mariusz W

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój przyjemny, niestety byliśmy dość późno, wiec może przez to czujemy niedosyt. Pizza poprawna, choć sprawiała wrażenie, że była w piecu zbyt krótko, wino niezłe. Niestety obsługi od momentu podania dania nie widzieliśmy wiec trudno było poprosić o kolejny kieliszek. Mimo wszystko warta odwiedzenia :)

Dziękujemy, annajO1685UI

Dziękujemy za recenzje. :) Jesteśmy otwarci od 10 kwietnia tego roku, więc cały czas pracujemy nad poprawą jakości Naszej obsługi.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super tagiatelle z wołowina i sałatka z włoska szynka. Pizza tez zniknęła w pare minut. Lemoniada idealna na ciepły dzień. Polecam

Dziękujemy, agatak161

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, obsługa rewelacyjna który, każdemu doradzi. Tak dobrej Carbonary dawno nie jadłam. Polecam!

Dziękujemy, Zofia_KazimierzDolny

Altro Da Cristiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Altro Da Cristiano? Podziel się wrażeniami!